
Hikvision
0,00 ₼
| SD Kart | 1 Micro SD card slot, support Micro SD card |
| Tutum | 8G Up to 128 GB |
| Serial interfeysi | RS-485 (yarı dupleks); RS-232 |
| Siqnal Giriş/Çıxış | 1/1 |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 1.25 A |
| İstehlak | ≤ 15W |
| İş temperaturu | -10 °C ilə +55 °C (+144 °F - +131 °F) |
| İş Rütubəti | 10% to 90% |
| Ölçü (G × D × Y) | 114 × 165 × 48 mm(4,5 × 6,5 × 1,9 düym) |
| Şəbəkə Protokolu | TCP/IP, PPPoE, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, UPnP™, HTTPS, ONVIF profili S |
| Şəbəkə interfeysi | 1, RJ45 10M/100Mself-adaptive Ethernet interface |
| Video sıxılma | MJPEG (alt axın)/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Çərçivə Tezliyi | Main stream: 5 MP@12fps/4 MP@15fps/3 MP@18fps 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF@25fps (P)/30fps (N) Sub-stream: WD1/4CIF/CIF@25fps (P)/30fps (N) |
| Kodlaşdırma Qətiyyəti | 5 MP/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Video Bitrate | 32 Kbps to 10 Mbps |
| İkili axın | Dəstək |
| Audio sıxılma | G.711u |
| Audio Bitrate | 64 Kbps |
| Analoq Video Girişi | 1-ch BNC interface (1.0 Vp-p, 75 Ω), supporting coaxitron connection |
| HDTVI Giriş | 5MP, 4MP, 3MP, 1080p30, 1080p25, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25 |
| AHD Girişi | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| HDCVI Giriş | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| CVBS Girişi | PAL/NTSC |
| Audio Giriş | 1-ch, 3.5mm interface (2.0 Vp-p, 1 kΩ) (LINE IN) |
| Audio Çıxış | 1 kanal, 3,5 mm interfeys (Xətti, 1 KΩ) |
| İki Yönlü Audio | 1 kanal, 3,5 mm interfeys (2,0 Vp-p, 1 KΩ) (audio girişindən istifadə etməklə) |
| Sinxron Oynatma | 1-ch |