
Hikvision
0,00 ₼
| SATA | 1 SATA interface |
| Tutum | Hər disk üçün 4 TB-a qədər tutum |
| USB interfeysi | Arxa panel: 2 × USB 2.0 |
| Siqnal Giriş/Çıxış | Yoxdur |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 1.5 A |
| İstehlak | ≤ 10 W (HDD olmadan) |
| İş temperaturu | -10 °C - 55 °C (14 °F - +131 °F) |
| İş Rütubəti | 10% to 90% |
| Ölçü (G × D × Y) | 200 × 200 × 48 mm (7,9 × 7,9 × 1,9 düym) |
| İnsan/Avtomobil Analizi | Deep learning based motion detection 2.0 is enabled by default for all analog channels, it can classify human and vehicle, and extremely reduce false alarms caused by objects like leaves and lights; Quick search by object or event type is supported; |
| Ümumi bant genişliyi | 72 Mbps |
| Uzaqdan Bağlantı | 64 |
| Şəbəkə Protokolu | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP™, HTTPS |
| Şəbəkə interfeysi | 1, RJ45 10/100 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Video sıxılma | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Kodlaşdırma Qətiyyəti | For 1080p stream access: 1080p Lite/720p Lite/WD1/4CIF/VGA/CIF For 720p stream access: 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF For SD stream access: WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Çərçivə Tezliyi | Main stream: For 1080p stream access: 1080p Lite/720p Lite/WD1/4CIF/VGA/CIF@15 fps For 720p stream access: 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF@15 fps For SD stream access: WD1/4CIF/VGA/CIF@25 fps (P)/30 fps (N) Sub-stream: For 1080p and 720p stream access CIF/QVGA@15 fps For SD stream access: CIF/QVGA@25 fps (P)/30 fps (N) |
| Video Bitrate | 32 Kbps to 4 Mbps |
| Axın Növü | Video, Video və Audio |
| Audio sıxılma | G.711u |
| Audio Bitrate | 64 Kbps |
| IP Video Girişi | 2-ch (up to 10-ch) Up to 5MP resolution Support H.265+/H.265/H.264+/H.264 IP cameras |
| Analoq Video Girişi | 8-ch BNC interface (1.0 Vp-p, 75 Ω), supporting coaxitron connection |
| HDTVI Giriş | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| AHD Girişi | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| HDCVI Giriş | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| CVBS Girişi | Dəstək |
| HDMI Çıxışı | 1-ch, 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz |
| VGA Çıxışı | 1-ch, 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz |
| Video Çıxış Rejimi | HDMI/VGA eyni vaxtda çıxış |
| Audio Giriş | 1-ch RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) 8-ch via coaxial cable |
| Audio Çıxış | 1-ch, RCA (Xətti, 1 KΩ) |
| İki Yönlü Audio | İlk audio girişindən yenidən istifadə edin |
| Sinxron oynatma | 8-ch |