
Hikvision
0,00 ₼
| SATA | 1 SATA interface |
| Tutum | Hər disk üçün 4 TB-a qədər tutum |
| USB interfeysi | Arxa panel: 2 × USB 2.0 |
| Siqnal Giriş/Çıxış | Yoxdur |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 1.5 A |
| İstehlak | ≤ 10 W (HDD olmadan) |
| İş temperaturu | -10 °C - 55 °C (14 °F - +131 °F) |
| İş Rütubəti | 10% to 90% |
| Ölçü (G × D × Y) | 263 × 220 × 48 mm (10,3 × 8,7 × 1,9 düym) |
| İnsan/Avtomobil Analizi | Deep learning based motion detection 2.0 is enabled by default for all analog channels, it can classify human and vehicle, and extremely reduce false alarms caused by objects like leaves and lights; Quick search by object or event type is supported; |
| Ümumi bant genişliyi | 64 Mbps |
| Şəbəkə Protokolu | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP™, HTTPS |
| Uzaqdan Bağlantı | 32 |
| Şəbəkə interfeysi | 1, RJ45 10/100 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Video sıxılma | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Kodlaşdırma Qətiyyəti | For 1080p stream access: 1080p Lite/720p Lite/WD1/4CIF/VGA/CIF For 720p stream access: 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF For SD stream access: WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Çərçivə Tezliyi | Main stream: For 1080p stream access: 1080p Lite/720p Lite/WD1/4CIF/VGA/CIF@25 fps(P)/30 fps (N) For 720p stream access: 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF@ 25fps (P)/30 fps (N) For SD stream access: WD1/4CIF/VGA/CIF@25 fps (P)/30 fps (N) Sub-stream: 4CIF@15fps; CIF/QVGA@25 fps (P)/30 fps (N) |
| Video Bitrate | 32 Kbps to 4 Mbps |
| Axın Növü | Video, Video və Audio |
| Audio sıxılma | G.711u |
| Audio Bitrate | 64 Kbps |
| IP Video Girişi | 1-ch (up to 5-ch) Up to 2MP resolution Support H.265+/H.265/H.264+/H.264 IP cameras |
| Analoq Video Girişi | 4-ch BNC interface (1.0 Vp-p, 75 Ω), supporting coaxitron connection |
| HDMI Çıxışı | 1-ch, 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz |
| VGA Çıxışı | 1-ch, 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz |
| CVBS Girişi | Dəstək |
| HDTVI Giriş | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| Sinxron oynatma | 4-ch |
| AHD Girişi | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| HDCVI Giriş | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| Video Çıxış Rejimi | HDMI/VGA eyni vaxtda çıxış |
| Audio Çıxış | 1-ch, RCA (Xətti, 1 KΩ) |
| Audio Giriş | 1-ch RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) 4-ch via coaxial cable |
| İki Yönlü Audio | İlk audio girişindən yenidən istifadə edin |