
Hikvision
0,00 ₼
| Kart növü | EM kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 125 KHz |
| Üz tanıma müddəti | < 0,33 s |
| Üz tanıma dəqiqlik dərəcəsi | >99% |
| Üz tanıma məsafəsi | 0.3 to 1.5 m |
| İstifadəçi tutumu | 1000 |
| Kart tutumu | 3000 |
| Üz tutumu | 1000 |
| Tədbir tutumu | 150000 |
| QR kodun tanınması | Dəstək deyil |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| İki tərəfli audio | Dəstək |
| Audio bildiriş | Dəstək |
| Vaxt sinxronizasiyası | Dəstək |
| Düymə | 1 physical call button |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 1 A, standard PoE |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 65 °C (-22 °F ilə 149 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0 - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| Ölçülər | 135 mm × 52 mm × 26 mm (5,32" × 2,05" × 1,02") |
| Quraşdırma | Divar montajı |
| Qoruyucu səviyyə | IP65 |
| Dil | Ərəb, ingilis, fransız, indoneziya, italyan, portuqal (Avropa), rus, ispan (Avropa), tay, ukrayna, vyetnam, alman, polyak, macar, çex, rumın, bolqar, xorvat, serb, yunan, slovak, portuqal (standart), holland, türk |
| PoE | IEEE802.3at, standart PoE |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| Wiegand | 1, supports Wiegand input, single direction |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| TAMPER | 1 |
| Bluetooth | Dəstək |
| Simli şəbəkə | 10/100 Mbps self adaptive |
| Wi-Fi | Dəstək |
| Əməliyyat sistemi | Linux |
| Lens | ×1 |
| Video standart | PAL (Defolt) və NTSC |