
Hikvision
0,00 ₼
| Ünsiyyət rejimi | TCP/IP |
| Giriş interfeysi | Çıxış düyməsi × 1, Qapı sensoru × 1 |
| Çıxış interfeysi | Qapı zəngini × 1, E-kilid çıxışı × 1 |
| İş temperaturu | -20°C - 65°C (-4° F - 149° F) |
| İş rütubəti | 10% - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| İş cərəyanı | 0,17 A (yüksüz) |
| Enerji təchizatı | 12V DC |
| Ölçü | 126,5(U)mm×94,5(W)mm×24(Y)mm (4,98" × 3,72" × 0,94") |
| Açar lövhə | 13 Açar (0-9, , *, #, Qapı Zəngi) |
| LCD ekran | STN Ekranı (Qətnamə 128*64) |
| LED Göstərici | Əlaqə/Status |
| Tələb | Siqnal |
| Saxlama | 3000 Hüquqi Kart Məlumatı və 10,000 Hadisə Qeydi üçün yaddaş |
| Prosessor | 32bit |