
Hikvision
0,00 ₼
| Enerji təchizatı | 12 VDC/1 A |
| Enerji sərfiyyatı | ≤ 4 w (without load) ≤ 50 w (with load) |
| İş temperaturu | -20 °C - 65 °C (-4 °F - 149 °F) |
| İş rütubəti | 10% - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Ölçülər | 398 mm × 474 mm × 100 mm (15,7" × 18,7" × 3,9") |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıxış düyməsi | 1 |
| Qapı kontakt girişi | 1 |
| Siqnal girişi | 4 |
| Siqnal çıxışı | 2 |
| TAMPER | 1 |