
Hikvision
0,00 ₼
| Ölçülər | L-bracket: 250 mm × 46 mm × 30 mm (9.8" × 1.8\" × 1.2\") Z-bracket: 180 mm × 47 mm × 47 mm (7.1 × 1.9\" × 1.9\")" |
| Model | DS-K4H255-LZ |
| Uyğun Qapı | Taxta Qapı, Şüşə Qapı, Metal Qapı |
| Shell performansı | Yüksək möhkəmlikli alüminium ərintisi səthinin qumlama oksidləşməsi |
| Model | FM11RF08-M1 |
| RAM | 1 K byte |
| Kart oxuma tezliyi | 13.56 MHz |
| Kart mülkiyyəti | İncə kart |
| Funksiya | Oxumaq/yazmaq |
| Kart oxuma məsafəsi | ≤10 sm |
| İşləmə temperaturu | -20 °C ilə 75 °C (-4 °F ilə 167 °F) arasında |
| Model | DS-K7P07 |
| Enerji təchizatı | 12 VDC to 24 VDC |
| İşləmə temperaturu | -20 °C - 55 °C (-4 °F - 131 °F) |
| İş rütubəti | 0 - 95% (nisbi rütubət) |
| Ölçülər | 115 mm × 70 mm × 16 mm (4,53" × 2,76" × 0,63") |
| Material | Panel: paslanmayan polad |
| Çıxış kontaktı | NO/NC/COM əlaqəsi |
| Uyğun qapı | İçi boş qapı çərçivəsi (gizli quraşdırma) |
| Üz tanıma məsafəsi | 0.3 to 1.5 m |
| Üz tanıma dəqiqlik dərəcəsi | >99% |
| Üz tanıma müddəti | < 0,2 s |
| Barmaq izinin tanınma müddəti | < 1 s |
| Kart növü | M1 kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 13.56 MHz |
| Kart oxuma məsafəsi | 0 to 5 cm |
| Kartın oxunma müddəti | < 1 s |
| İstifadəçi tutumu | 500 |
| Üz tutumu | 500 |
| Barmaq izi tutumu | 3000 |
| Kart tutumu | 3000 |
| Tədbir tutumu | 150,000 |
| Ekran ölçüsü | 2.4-inch |
| Növ | LCD |
| Qətnamə | 320 × 240 |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Əlavə işıq | Ağ işıq |
| Enerji təchizatı | 12 VDC |
| Enerji istehlakı | ≤ 6 Vt |
| İşləmə temperaturu | -10 °C - 55 °C (14 °F - 131 °F) |
| İş rütubəti | 0 - 90% (yoğunlaşma yoxdur) |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya), Koreya, Yapon |
| Şəbəkə interfeysi | 1 RJ-45 |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1 RS-485 (Yarım dupleks, HIKVISION) |
| Wiegand | 1 Wiegand (Hik 26bit, Hik 34bit) |
| USB | 1 |
| Simli şəbəkə | 10/100 M self-adaptive |
| Wi-Fi | Dəstək, 2.4 G, 802.11b/g/n |
| Model | DS-K1T321MFWX |
| Əməliyyat sistemi | Linux |
| Lens | × 1 |
| Qətnamə | 2 MP (video axını: 720 P) |
| Video standart | PAL (Defolt) və NTSC |
| Model | DS-K4H255S |
| Kilidi açma üsulu | Cari fasilə |
| Maksimum tutma gücü | Maks. 272 kq (600 Lbs) |
| Enerji təchizatı | 12 VDC to 24 VDC, 470 mA to 235 mA |
| İşləmə temperaturu | -10 °C - 55 °C (14 °F - 131 °F) |
| İş rütubəti | 0 - 95 % (nisbi rütubət) |
| Ölçülər | Lock Body: 250 mm × 28 mm × 48 mm (9.8" × 1.1\" × 1.9\") Armature Plate: 180 mm × 38 mm × 12 mm (7.1 × 1.5\" × 0.5\")" |
| Uyğun qapı | Şüşə qapı, taxta qapı və metal qapı |
| Shell performansı | Sərt anodizasiyalı elektrokaplama ilə idarə olunur |
| Kilid gövdəsi | Ekoloji cəhətdən təmiz sink elektrokaplama ilə idarə olunur |
| Armatur lövhəsi | Ekoloji cəhətdən təmiz sink elektrokaplama ilə idarə olunur |