
Hikvision
0,00 ₼
| Operating voltage range | DC9V~36V |
| Volume | MAX 110 dB(within 3.9’’) |
| Overall Power Consumption | ≤10W, static 20mA@24V |
| Speaker Power Consumption | 8Ω,5W |
| Working temperature | -20°C~70°C (-4°F~158°F) |
| Nominal voltage | DC24V |
| Control Interface | RS485 |
| Interface Type | 5-Pin aviation plug (female terminal) |
| Protection Level | IP69K |