
Hikvision
0,00 ₼
| Camera Material | Plastic |
| Camera Dimension | 171mm × 77.29 mm × 68.07mm |
| Startup and Operating Conditions | -40 °C to 75 °C (-40 °F to 167 °F), 90% |
| Shutter Speed | 1/25 s to 1/30,000 s |
| P/N | P (Default format is PAL and support switching to NTSC) |
| Wide Dynamic Range | NA |
| Day & Night | Inside vehicle view: Electronic Day to Night Outside vehicle view: Fix on Color |
| Lens Mount | M12 |
| Frame Rate | 1080P@25 fps |
| SNR | 42 dB |
| Video Output | TVI |
| Built-in Microphone | Yes |
| Built-in Speaker | No |
| Audio | Yes |
| Interface Style | 1 Vpp Composite Output (aviation plug or BM4F plug ) Aviation plug:1: video, 2: Audio, 3: power, 4: ground |
| Power Supply | 9 to 16 V DC |
| Power Consumption | Front: 1.5W MAX Rear: 2 W MAX |