
Hikvision
0,00 ₼
| Material | Main: aluminum alloy,Window: glass, |
| Dimension | 455.3×169.2×110 |
| Feature | Contain fan, suitable for high temperature environment |
| Description | Outdoor Housing |
| Working temperature | -20℃ ~ +60℃, Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Power | DC12V |
| Power consumption | Fan: 4W |
| Protection level | IP67 |
| Matching power supply | DC12V 2A Power pack |