
Hikvision
0,00 ₼
| Nominal voltage | DC12V |
| Working temperature | -10℃~+55℃ |
| Working humidity | 10%~95% |
| Intercom mode | full duplex |
| Input impedance | 2.2K |
| Application | It is suitable for bus, school bus, taxi and other vehicle monitoring scenarios |
| Built-in Microphone | yes |
| Built-in Speaker | yes |
| Dimension | Φ85mm (Diameter) × 26mm (Height) |
| Output interface definition | 1-LINE IN;2-LINE OUT;3-DC12V;4-GND |
| Output interface type | 4Pin aviation head (female head) |