
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP66 (açıq günbəz), TVS 4000 V ildırımdan qorunma, dalğalanmadan qorunma və gərginlik keçidindən qorunma |
| Şəkil Sensoru | 1/2.8" Proqressiv Scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 × 1080 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON) B/W: 0.001 Lux @(F1.6, AGC ON) |
| Çekim Sürəti | PAL: 1/1 s to 1/30,000 s NTSC: 1/1 s to 1/30,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Zoom | 15 × optical, 16 × digital |
| Güc | 12 VDC, max. 16 W |
| Ölçü | Ø 180 × 239,5 mm (Ø 7,1" × 9,4") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -30° C ilə 65° C (-22° F ilə 149° F arasında). Rütubət 90% və ya daha az |
| Dil | İngilis dili |
| Şəkil Parametrləri | AGC, ağ balansı |
| Şəkil sabitləşməsi | EIS |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC, HLC, 3D DNR |
| Məxfilik Maskası | 8 programmable privacy masks |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS video çıxışı, (NTSC və ya PAL kompozit, BNC) |
| Siqnal | 2 alarm inputs, 1 alarm output |
| RS-485 | Half-duplex mode Self-adaptive HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D protocol |
| Fokus Uzunluğu | 4.8 mm to 72 mm, 15 × optical |
| FOV | Horizontal FOV: 57.6° to 4° (wide to tele) Vertical FOV: 34.4° to 2.2° (wide to tele) Diagonal FOV: 64.5° to 4.6° (wide to tele) |
| Fokus | Avtomatik, yarı avtomatik, mexaniki |
| Diyafram | F1.6 - F3.5 |
| Zoom Sürəti | təqribən. 2,4 s (optik, tele geniş) |
| Protokollar | UTC protokolu (və ya əvvəlki DVR-də HIKVISION-C protokolu) |
| Hərəkət Aralığı (Pan) | 360° endless |
| Hərəkət Aralığı (Tilt) | -5° - 90° (avtomatik çevirmə) |
| Pan Sürəti | Pan manual speed: 0.1° to 100°/s Pan preset speed: 100°/s |
| Tilt Sürəti | Tilt manual speed: 0.1° to 80°/s Tilt preset speed: 80°/s |
| Proporsional Pan | Fırlanma sürəti böyütmə çoxluğuna görə avtomatik tənzimlənə bilər |
| Əvvəlcədən ayarlar | 256 |
| Əvvəlcədən Dondurma | Bəli |
| Patrul Skanı | 10 patrols, up to 32 presets for each patrol |
| Nümunə Skanı | 5 patterns, record time over 10 minutes for each scan |
| Park Aksiya | Əvvəlcədən qurulmuş/Patrul/Nümunə/Pan Skan/Tilt Skan/Panorama Skan/Gündüz Rejimi/Gecə Rejimi/Bir toxunuşla Patrul/Yoxdur |
| Planlaşdırılmış Tapşırıq | Əvvəlcədən qurulmuş/Patrul/Nümunə/Pan Skan/Tilt Skan/Panorama Skan/Gündüz Rejimi/Gecə Rejimi/Sıfır Kalibrləmə/Yoxdur |
| Yaddaşın söndürülməsi | Bəli |
| Çərçivə Tezliyi | 50 Hz: 25 fps @(1920 × 1080) 60 Hz: 30 fps @(1920 × 1080) |