
Hikvision
0,00 ₼
| Dimension | Φ120.4mm×54.5mm (Φ4.74”×2.14”) |
| Operating Condition | ‘-40 °C to 60 °C (-40 °F to 140 °F), humidity: 90% or less (non-condensation) |
| Communication | Up the coax, Protocol: HIKVISION-C |
| Power Supply | DC12V±15% |
| Consumption | 5.5W MAX |
| IR Range | 10-20m |
| Image Sensor | 5Mega Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 2592(H)×1944(V) |
| Min. Illumination | 0.01 Lux @ (F1.2,AGC ON), 0 Lux with IR |
| Shutter Time | 1/12.5s to 1/20,000s |
| Day & Night | ICR |
| Angle Adjustment | Pan: 0°-30°; Tilt: 0°; Rotate: 0° |
| Lens Type | 1.1mm |
| Focal Length & FOV | 186° |
| Lens Mount | M12 |
| Image Settings | Brightness, Contrast, Saturation |
| Day/Night Mode | Color/BW/AUTO |