
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | FCC SDoC (47 CFR Part 15, Subpart B); CE-EMC (EN 55032: 2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014); RCM (AS/NZS CISPR 32: 2015); IC VoC (ICES-003: Issue 6, 2016); KC (KN 32: 2015, KN 35: 2015) |
| Təhlükəsizlik | UL (UL 60950-1); CB (IEC 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014); CE-LVD (EN 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014); BIS (IS 13252(Part 1):2010+A1:2013+A2:2015); LOA (IEC/EN 60950-1) |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS (2011/65/EU); WEEE (2012/19/EU); Reach (Regulation (EC) No 1907/2006) |
| Mühafizə | IP67 (IEC 60529-2013) |
| Görüntü Sensoru | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 1920 × 1080 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Örtük Vaxtı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR Cut Filter |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° to 360°, tilt: 0° to 90°, rotate: 0° to 360° |
| Ağıllı Hadisə | Line crossing detection, intrusion detection |
| Əlaqələndirmə | Upload to FTP/NAS/memory card, notify surveillance center, send email, trigger recording, trigger capture |
| Qidalanma | 12 VDC ± 25%, 0.4 A, max. 5 W, Ø5.5 mm coaxial power plug PoE: 802.3af, Class 3, 36 to 57 V, 0.2 A to 0.15 A, max. 6.5 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Ölçülər | 69.7 mm × 67.9 mm × 171.4 mm (2.7" × 2.7" × 6.7") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 216 mm × 121 mm × 118 mm (8.5" × 4.8" × 4.7) |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 450 g (1.0 lb.) |
| Saxlama Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity: 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity: 95% or less (non-condensing) |
| Dil | 33 languages English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | One-key reset, anti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, privacy mask, watermark, IP address filter |
| Əlavə İşıq Növü | IR |
| Əlavə İşıq Mənzili | Up to 30 m |
| İQ Dalğa Uzunluğu | 850 nm |
| Görüntü Parametrləri | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness and white balance adjustable by client software or web browser |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Day, Night, Auto, Schedule |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC, 3D DNR |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 120 dB |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Daxili Yaddaş | Built-in Micro SD slot, up to 256 GB |
| Sıfırlama Düyməsi | Yes |
| Fokus | Fixed |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.8 mm: horizontal FOV 111.6°, vertical FOV 59.1°, diagonal FOV 133.9° 4 mm: horizontal FOV 91.5°, vertical FOV 46.1°, diagonal FOV 109.8° 6 mm: horizontal FOV 56°, vertical FOV 29.8°, diagonal FOV 65.3° |
| Linza Montajı | M12 |
| Diyafram Açıqlığı | F1.6 |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 6 channels |
| API | Open Network Video Interface, ISAPI |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users. 3 levels: administrator, operator and user |
| Şəbəkə Yaddaşı | Support Micro SD/SDHC/SDXC card (256 GB), local storage and NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Müştəri | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE 10+ Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Əsas Axın | 50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 30 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Alt Axın | 50Hz: 25 fps (640 × 480, 640 × 360) 60Hz: 30 fps (640 × 480, 640 × 360) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 8 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile/Main Profile/High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | Support 1 fixed region for main stream |