
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | FCC (47 CFR Part 15, Subpart B) CE-EMC (EN 55032: 2015, EN 61000-3-2: 2019, EN 61000-3-3: 2013+A1: 2019, EN 50130-4: 2011+A1: 2014) |
| RF | -IW: FCC ID (FCC Part 15.247(BT or 2.4G)); CE-RED (EN 301489-1 V2.1.1(BT or 2.4G); EN 301489-17 V3.1.1(BT or 2.4G); EN 300328 V2.1.1(BT or 2.4G); EN 62311:2008(BT or 2.4G)) |
| Təhlükəsizlik | CB (IEC 62368-1: 2014+A11) CE-LVD (EN 62368-1: 2014/A11: 2017) |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS (2011/65/EU); WEEE (2012/19/EU); Reach (Regulation (EC) No 1907/2006) |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | Bəli |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | 8 kHz/16 kHz |
| Audio Sıxılması | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC |
| Audio Bit Sürəti | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC) |
| Görüntü Sensoru | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 1920 × 1080 |
| Min. İşıqlandırma | 2 mm: Color: 0.01 Lux @ (F2.25, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR 2.8 mm and 4 mm: Color: 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Örtük Vaxtı | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Gündüz & Gecə | İQ kəsici filtr |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° to 360°, tilt: 0° to 90°, rotate: 0° to 360° |
| DORI | 2 mm: D: 30.3 m, O: 12.0 m, R: 6.1 m, I: 3.0 m 2.8 mm: D: 37.3 m, O: 14.8 m, R: 7.5 m, I: 3.7 m 4 mm: D: 52.9 m, O: 21.0 m, R: 10.6 m, I: 5.3 m |
| Əsas Hadisə | Motion detection, video tampering alarm, exception |
| Ağıllı Hadisə | Line crossing detection, intrusion detection |
| Əlaqələndirmə | Upload to FTP/memory card, notify surveillance center, send email, trigger recording, trigger capture, audible warning |
| Qidalanma | -I: 12 VDC ± 25%, 0.49 A, max. 5.8 W, Ø5.5 mm coaxial power plug PoE: 802.3af, Class 3, 36 V to 57 V, 0.19 A to 0.12 A, max. 6.8 W -IW: 12 VDC ± 25%, 0.66 A, max. 7.9 W, Ø5.5 mm coaxial power plug PoE: 802.3af, Class 3, 36 V to 57 V, 0.25 A to 0.16 A, max. 8.9 W |
| Dil | 33 languages English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | Anti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, privacy mask, watermark, IP address filter |
| Saxlama Şərtləri | -10 °C to 40 °C (14 °F to 104 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -10 °C to 40 °C (14 °F to 104 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Ölçülər | 2 mm: 102.9 mm × 65.2 mm × 28.8 mm (4.1" × 2.6\" × 1.1\") 2.8 mm and 4 mm: 102.9 mm × 65.2 mm × 32.6 mm (4.1 × 2.6\" × 1.3\")" |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 150 mm × 125 mm × 99 mm (5.9" × 4.9" × 3.9") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 330 g (0.7 lb.) |
| Əlavə İşıq Mənzili | Up to 10 m |
| İQ Dalğa Uzunluğu | 850 nm |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 120 dB |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Day, Night, Auto, Schedule |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC, 3D DNR |
| Görüntü Parametrləri | Saturation, brightness, contrast, sharpness, AGC, white balance adjustable by client software or web browser. |
| Daxili Mikrofon | Bəli |
| Daxili Dinamik | Power: 1 W. Max. sound pressure level: 10 cm: 91 dB. |
| Daxili Yaddaş | Built-in memory card slot, support microSD/SDHC/SDXC card, up to 256 GB |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Linza Növü | Fixed focal length, 2, 2.8, and 4 mm optional |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2 mm, horizontal FOV 137.2°, vertical FOV 80.1°, diagonal FOV 157.4° 2.8 mm, horizontal FOV 113.4°, vertical FOV 59.8°, diagonal FOV 135.6° 4 mm, horizontal FOV 91.5°, vertical FOV 46.1°, diagonal FOV 109.8° |
| Diyafram Açıqlığı | 2 mm: F2.25 2.8 mm: F1.6 4 mm: F1.6 |
| Diyafram Növü | Fixed |
| Linza Montajı | M12 |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 6 channels |
| API | Open Network Video Interface, ISAPI |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X(-W model does not support), QoS, IPv6, Bonjour, IPv4, UDP, SSL/TLS, SNMP, PPPoE |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users. 3 levels: administrator, operator and user |
| Təhlükəsizlik | Password protection, complicated password, HTTPS encryption, IP address filter, Security Audit Log, basic and digest authentication for HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface |
| Müştəri | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE 10+ Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| PIR Bucağı | Horizontal: 90°, vertical: 80° |
| PIR Mənzili | Up to 8 m |
| Əsas Axın | 50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 30 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Alt Axın | 50 Hz: 25 fps (640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 30 fps (640 × 480, 640 × 360) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 8 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile/Main Profile/High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Bit Sürəti Nəzarəti | CBR/VBR |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | Yes |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 1 fixed region for main stream |
| Şifrələmə Rejimi | -IW: 64/128-bit WEP, WPA-EAP/WPA2-EAP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Wi-Fi Protokolu | -IW: 802.11b: CCK, QPSK, BPSK 802.11g/n: OFDM |
| Tezlik Diapazonu | -IW: 2.412 GHz - 2.472 GHz |
| Kanal Bant Genişliyi | -IW: 20/40 MHz |
| Modulyasiya | -IW: 802.11b: CCK, QPSK, BPSK 802.11g/n: OFDM |
| Ötürmə Sürəti | -IW: 11b/g: 54 Mbps 11n: up to 150 Mbps |
| Simsiz Mənzil | -IW: Up to 50 m (The performance varies based on actual environment) |