
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | FCC SDoC (47 CFR Part 15, Subpart B); CE-EMC (EN 55032: 2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014); KC (KN 32: 2015, KN 35: 2015) |
| Təhlükəsizlik | UL (UL 60950-1); CB (IEC 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014); CE-LVD (EN 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014) |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS (2011/65/EU) WEEE (2012/19/EU) Reach (Regulation (EC) No 1907/2006) |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | Bəli |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/44.1 kHz/48 kHz |
| Audio Sıxılması | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Audio Bit Sürəti | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16-64 Kbps (AAC-LC)/32-192 Kbps (MP2L2)/8-320 Kbps (MP3) |
| Görüntü Sensoru | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.008 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Örtük Sürəti | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Yavaş Örtük | Bəli |
| Geniş Dinamik Diapazon | 120 dB |
| Gündüz & Gecə | İQ kəsici filtr |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° to 360°, tilt: 0° to 90°, rotate: 0° to 360° |
| DORI | 2.8 mm: D: 85.5 m, O: 33.9 m, R: 17.1 m, I: 8.6 m 4 mm: D: 110.3 m, O: 43.8 m, R: 22.1 m, I: 11.0 m |
| Perimetr Mühafizəsi | Line crossing detection, intrusion detection Supports human and vehicle targets classification |
| Əsas Hadisə | Motion detection (human and vehicle targets classification), video tampering alarm, exception |
| Ağıllı Hadisə | Face detection |
| Üz Aşkarlanması | Bəli |
| Əlaqələndirmə Üsulu | Upload to FTP/memory card/NAS, notify surveillance center, trigger recording, trigger capture, send email, audible warning |
| Veb Müştəri Dili | 33 languages English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | Anti-flicker, heartbeat, password reset via email, pixel counter |
| Saxlama Şərtləri | -10 °C to 40 °C (14 °F to 104 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -10 °C to 40 °C (14 °F to 104 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Güc Mənbəyi | 12 VDC ± 25% PoE: 802.3af, Class 3 |
| Güc İstehlakı və Cərəyan | 12 VDC, 0.5 A, max. 5.9 W PoE (802.3af, 36 V to 57 V), 0.13 A to 0.2 A, max. 6.9 W |
| Güc İnterfeysi | Ø5.5 mm coaxial power plug |
| Kamera Materialı | Plastic |
| Kamera Ölçüləri | 102.9 mm × 65.2 mm × 32.6 mm (4.1" × 2.6" × 1.3") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 150 mm × 125 mm × 99 mm (5.9" × 4.9" × 3.9") |
| Kamera Çəkisi | Approx. 120 g (0.3 lb.) |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 340 g (0.7 lb.) |
| İQ Mənzili | Up to 10 m |
| Dalğa Uzunluğu | 850 nm |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Day, Night, Auto, Schedule |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC, HLC, 3D DNR |
| Görüntü Parametrlərinin Keçidi | Bəli |
| Görüntü Parametrləri | Mirror, privacy mask, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance adjustable by client software or web browser |
| Daxili Mikrofon | Bəli |
| Daxili Dinamik | Power: 1 W. Max. sound pressure level: 10 cm: 91 dB. |
| Daxili Yaddaş | Built-in memory card slot, support microSD/SDHC/SDXC card, up to 512 GB |
| Aparat Sıfırlaması | Bəli |
| Rabitə İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.8 mm, horizontal FOV 107.8°, vertical FOV 57.9°, diagonal FOV 126.7° 4 mm, horizontal FOV 82.8°, vertical FOV 45.1°, diagonal FOV 98° |
| Diyafram Açıqlığı | F2.0 |
| Linza Montajı | M12 |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 6 channels |
| API | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users. 3 user levels: administrator, operator and user |
| Təhlükəsizlik | Password protection, complicated password, HTTPS encryption, IP address filter, Security Audit Log, basic and digest authentication for HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface |
| Şəbəkə Yaddaşı | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Müştəri | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE 10, IE 11 Plug-in free live view : Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| PIR Bucağı | Horizontal: 90°, vertical: 80° |
| PIR Mənzili | Up to 8 m |
| Maks. Həlletmə | 3840 × 2160 |
| Əsas Axın | 50 Hz: 12.5 fps (3840 × 2160, 3200 × 1800) 25 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 15 fps (3840 × 2160, 3200 × 1800) 30 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Alt Axın | 50 Hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 30 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Üçüncü Axın | 50 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265/H.265+ Sub-stream: H.265/MJPEG Third stream: H.265 |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 16 Mbps |
| H.265 Növü | Main Profile |
| H.265+ | Main stream supports |
| Bit Sürəti Nəzarəti | CBR/VBR |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | Yes |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 1 fixed region for main stream and sub-stream |