
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | FCC SDoC: 47 CFR Part 15, Subpart B; CE-EMC: EN 55032: 2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014; RCM: AS/NZS CISPR 32: 2015; IC VoC: ICES-003: Issue 6, 2016; KC: KN 32: 2015, KN 35: 2015 |
| Təhlükəsizlik | UL: UL 60950-1; CB: IEC 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014; CE-LVD: EN 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014; BIS: IS 13252(Part 1):2010+A1:2013+A2:2015 |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS: 2011/65/EU; WEEE: 2012/19/EU; Reach: Regulation (EC) No 1907/2006 |
| Mühafizə | IP67: IEC 60529-2013 |
| Audio Sıxılması | -S: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC |
| Audio Bit Sürəti | -S: 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC) |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | -S: 8 kHz/16 kHz |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | -S: Yes |
| Görüntü Sensoru | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 1920 × 1080 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Örtük Vaxtı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR Cut Filter |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° to 360°, tilt: 0° to 100°, rotation: 0° to 360° |
| Əsas Hadisə | Motion detection, video tampering alarm, exception |
| Ağıllı Hadisə | Line crossing detection, intrusion detection |
| Əlaqələndirmə | -S: Upload to FTP, notify surveillance center, send email, upload to memory card, trigger recording, trigger capture, audible warning, trigger alarm output |
| Qidalanma | 12 VDC ± 25%, 0.9 A, max. 11 W, Ø5.5 mm coaxial power plug PoE: (802.3af, Class 3, 36 V to 57 V), 0.23 A to 0.36 A, max. 12.9 W |
| Material | Metal |
| Ölçülər | Ø105 mm × 294.5 mm (4.1" × 11.6") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 386 mm × 156 mm × 155 mm (15.2" × 6.1" × 6.1") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 1500 g (3.3 lb.) |
| Saxlama Şərtləri | -30 °C to +60 °C (-22 °F to +140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -30 °C to +60 °C (-22 °F to +140 °F), humidity 95% or less (non-condensing) |
| Dil | 33 languages: English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | Anti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, privacy mask, watermark, IP address filter |
| Əlavə İşıq Növü | IR |
| Əlavə İşıq Mənzili | Up to 60 m |
| İQ Dalğa Uzunluğu | 850 nm |
| Görüntü Parametrləri | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness adjustable by client software or web browser |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Auto, Schedule, Day, Night |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 120 dB |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC, 3D DNR |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Daxili Yaddaş | Built-in memory card slot, support microSD card, up to 256 GB |
| Audio | -S: 1 input (line in), two-core terminal block, max. input amplitude: 3.3 Vpp, input impedance: 4.7 KΩ, interface type: non-equilibrium 1 output (line out), two-core terminal block, max. output amplitude: 3.3 Vpp, output impedance: 100 Ω, interface type: non-equilibrium |
| Həyəcan Siqnalı | -S: 1 input,1 output, (max. 12 VDC, 30 mA) |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Linza Növü | Varifocal Lens, motorized lens, 2.8 to 12 mm |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.8 to 12 mm: horizontal FOV 94° to 36°, vertical FOV 50° to 20°, diagonal FOV 109° to 42° |
| Linza Montajı | Ø14 |
| Diyafram Növü | Fixed |
| Diyafram Açıqlığı | F1.6 |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP™, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 6 channels |
| API | Open Network Video Interface, ISAPI |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users. 3 levels: administrator, operator and user |
| Müştəri | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE 10+ Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Əsas Axın | 50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 30 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Alt Axın | 50 Hz: 25 fps (640 × 480, 640 × 360 ) 60 Hz: 30 fps (640 × 480, 640 × 360 ) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 8 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile/Main Profile/High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 1 fixed region for main stream |