
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | FCC (47 CFR Part 15, Subpart B); CE-EMC (EN 55032: 2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014); RCM (AS/NZS CISPR 32: 2015); IC (ICES-003: Issue 6, 2016); KC (KN 32: 2015, KN 35: 2015) |
| Təhlükəsizlik | UL (UL 60950-1); CB (IEC 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013); CE-LVD (EN 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013); BIS (IS 13252(Part 1):2010+A1:2013+A2:2015) |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS (2011/65/EU); WEEE (2012/19/EU); Reach (Regulation (EC) No 1907/2006) |
| Mühafizə | IP67 (IEC 60529-2013), IK10 (IEC 62262: 2002) |
| Audio Sıxılması | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Audio Bit Sürəti | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16-64 Kbps (AAC-LC)/32-192 Kbps (MP2L2)/8-320 Kbps (MP3) |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/44.1 kHz/48 kHz |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | Bəli |
| Görüntü Sensoru | 1/3″ Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 2688 × 1520 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR on |
| Örtük Vaxtı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Gündüz & Gecə | İQ kəsici filtr |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° to 360°, tilt: 0° to 90°, rotate: 0° to 360° |
| DORI | 2.8 to 12 mm: D: 64 m to 200 m, O: 25.4 m to 79.4 m, R: 12.8 m to 40 m, I: 6.4 m to 20 m |
| Əsas Hadisə | Motion detection (human and vehicle targets classification), video tampering alarm, exception |
| Ağıllı Hadisə | Line crossing detection, intrusion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)) Face detection |
| Əlaqələndirmə | Upload to FTP/memory card/NAS, notify surveillance center, trigger record, trigger capture, Email |
| Qidalanma | 12 VDC ± 25%, 1.08 A, max. 13 W, Ø5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity protection PoE: 802.3at, Class 4, 42.5 V to 57 V, 0.36 A to 0.27 A, max. 15 W |
| Ölçülər | 308.5 × 97.9 × 93 mm (12.2" × 3.9" × 3.7") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 385 × 190 × 180 mm (15.2" × 7.5" × 7.1") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 1961 g (4.3 lb.) |
| Saxlama Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Dil | 33 languages English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | Anti-flicker, heartbeat, password reset via e-mail, pixel counter |
| Əlavə İşıq Növü | IR |
| Əlavə İşıq Mənzili | Up to 60 m |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| İQ Dalğa Uzunluğu | 850 nm |
| Görüntü Parametrlərinin Keçidi | Bəli |
| Görüntü Parametrləri | Rotate, mirror, privacy mask, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance adjustable by client software or web browser |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Day, Night, Auto, Schedule |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 120 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC, HLC, 3D DNR |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port |
| Daxili Yaddaş | Built-in microSD, up to 512 GB |
| Audio | 1 input (line in), two-core terminal block, max. input amplitude: 3.3 vpp, input impedance: 4.7 KΩ, interface type: non-equilibrium; 1 output (line out), two-core terminal block, max. output amplitude: 3.3 vpp, output impedance: 100 Ω, interface type: non-equilibrium |
| Həyəcan Siqnalı | 1 input, 1 output (max. 12 VDC, 30 mA) |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.8 to 12 mm, horizontal FOV 95.8° to 29.2°, vertical FOV 50.6° to 16.4°, diagonal FOV 114.6° to 33.4° |
| Linza Montajı | Ø14 |
| Diyafram Növü | Fixed |
| Diyafram Açıqlığı | F1.6 |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, WebSocket, WebSockets |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 6 channels |
| API | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users. 3 user levels: administrator, operator and user |
| Təhlükəsizlik | Password protection, complicated password, HTTPS encryption, IP address filter, Security Audit Log, basic and digest authentication for HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface |
| Şəbəkə Yaddaşı | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Müştəri | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE 10, IE 11, Plug-in free live view : Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+, Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Əsas Axın | 50Hz: 25 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) 60Hz: 30 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Alt Axın | 50Hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60Hz: 30 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Üçüncü Axın | 50 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265/H.264/H.264+/H.265+ Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG Third stream: H.265/H.264 |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 8 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile/Main Profile/High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Bit Sürəti Nəzarəti | CBR/VBR |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | Bəli |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 1 fixed region for main stream and sub-stream |