
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | FCC: 47 CFR Part 15, Subpart B, CE-EMC: EN 55032: 2015, EN 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3: 2013+A1:2019, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014, RCM: AS/NZS CISPR 32: 2015, IC: ICES-003: Issue 7 |
| Təhlükəsizlik | UL: UL 62368-1, CB: IEC 62368-1: 2014+A11, CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS: 2011/65/EU, WEEE: 2012/19/EU |
| Mühafizə | IP67: IEC 60529-2013,IK10: IEC 62262:2002 |
| Audio Növü | Mono səs |
| Audio Sıxılması | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Audio Bit Sürəti | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/44.1 kHz/48 kHz |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | Bəli |
| Görüntü Sensoru | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 3200 × 1800 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.0008 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Örtük Vaxtı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Gündüz & Gecə | 24/7 color imaging |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° to 355°,tilt: 0° to 90°,rotate: 0° to 360° |
| DORI | Wide: D: 96 m, O: 38.1 m, R: 19.2 m, I: 9.6 m Tele: D: 160 m, O: 63.5 m, R: 32.0 m, I: 16 m |
| Üz Tutma | Bəli |
| Əsas Hadisə | Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception |
| Ağıllı Hadisə | Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection (support alarm triggered by specified target types (human and vehicle)), scene change detection |
| Əlaqələndirmə | Upload to FTP/NAS/memory card,notify surveillance center,send email,trigger recording,trigger capture,supplement light,audible warning,trigger alarm output |
| Qidalanma | 12 VDC ± 25%, 1.21 A, max. 14.5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: 802.3at, Class 4, 42.5 V to 57 V, 0.43 A to 0.32 A, max. 18 W |
| Material | Aluminum alloy body |
| Ölçülər | 298 mm × 97.9 mm × 95.7 mm (11.8" × 3.9" × 3.8") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 385 mm × 190 mm × 180 mm (15.2" × 7.5" × 7.1") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 2096 g (4.6 lb.) |
| Saxlama Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Dil | 33 languages: English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | Heartbeat,anti-banding,mirror,flash log,password reset via email,pixel counter,password protection,one-key reset,three streams |
| Əlavə İşıq Növü | Ağ İşıq |
| Əlavə İşıq Mənzili | Up to 60 m |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Görüntü Parametrlərinin Keçidi | Bəli |
| Görüntü Parametrləri | Rotate mode,saturation,brightness,contrast,sharpness,gain,white balance,adjustable by client software or web browser |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Gündüz, Gecə, Avto, Cədvəl |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 130 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC,HLC,3D DNR |
| Məxfilik Maskası | 4 regions of privacy mask |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Daxili Yaddaş | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB |
| Audio | 1 input(s) (line in), two-core terminal block, max. input amplitude: 3.3 Vpp, input impedance: 4.7 KΩ, interface type: non-equilibrium, 1 output(s) (line out), two-core terminal block, max. output amplitude: 3.3 Vpp, output impedance: 100 Ω, interface type: non-equilibrium |
| Həyəcan Siqnalı | 1 input(s), 1 output(s) (max. 24 VDC/24 VAC, 1 A) |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Linza Növü | Varifocal lens, motorized lens, 2.8 to 12 mm |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.8 to 12 mm, horizontal FOV 103.3° to 40°, vertical FOV 52.7° to 22.3°, diagonal FOV 127.9° to 46.1° |
| Linza Montajı | İnteqrasiya edilmiş |
| Fokus | Avto, Yarı-avto, Əl ilə |
| Diyafram Növü | DC diyafram |
| Diyafram Açıqlığı | Max. F1.0 |
| Fokus Dərinliyi | 2.4 m to ∞ |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 6 channels |
| API | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T),ISAPI,SDK,ISUP |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users 3 user levels: administrator, operator, and user |
| Təhlükəsizlik | Password protection, complicated password, HTTPS encryption, 802.1X authentication (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), watermark, IP address filter, basic and digest authentication for HTTP/HTTPS, WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface, RTP/RTSP over HTTPS, control timeout settings, security audit log, TLS 1.2, TLS 1.3, host authentication (MAC address) |
| Şəbəkə Yaddaşı | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported. |
| Müştəri | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE10+, Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 12+, Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Əsas Axın | 50 Hz: 25 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 24 fps (3200 × 1800) 30 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Alt Axın | 50 Hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 30 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Üçüncü Axın | 50 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264, Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG, Third stream: H.265/H.264 |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 16 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile,Main Profile,High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Bit Sürəti Nəzarəti | CBR, VBR |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | H.264 and H.265 encoding |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 1 fixed region(s) for main stream and sub-stream |