
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | CE-EMC: EN 55032: 2015, EN 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3: 2013+A1:2019, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014, RCM: AS/NZS CISPR 32: 2015, IC: ICES-003: Issue 7, KC: KN32: 2015, KN35: 2015 |
| Təhlükəsizlik | UL: UL 62368-1, CB: IEC 62368-1: 2014+A11, CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, BIS: IS 13252 (Part 1): 2010/IEC 60950-1: 2005, LOA: IEC/EN 60950-1 |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS: 2011/65/EU |
| Audio Növü | Mono səs |
| Audio Sıxılması | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Audio Bit Sürəti | 64 Kbps (G.711 ulaw/G.711 alawm/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32~160 Kbps (MP2L2)/16~64Kbps (AAC-LC) |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | 8 kHz/16 kHz |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | Bəli |
| Görüntü Sensoru | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 2560 × 1920 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.017 Lux @ (F2.25, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Örtük Vaxtı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Gündüz & Gecə | İQ kəsici filtr |
| DORI | D: 21 m, O: 8 m, R: 4 m, I: 2 m |
| Əsas Hadisə | Motion detection, video tampering alarm, exception |
| Ağıllı Hadisə | Line crossing detection, intrusion detection |
| Əlaqələndirmə | Upload to FTP/NAS/memory card,notify surveillance center,send email,trigger recording,trigger capture,trigger alarm output |
| Mount Type | Support wall/table/ceiling mounting |
| Display Mode | Support 14 display modes in total(including display modes of different mount types): Fisheye View, 180 Panorama View, 4PTZ, Fisheye + 3PTZ, 360 Panorama + PTZ, 360 Panorama + 3PTZ, 360 Panorama + 6PTZ, 360 Panorama + 8PTZ, 2PTZ, Fisheye + 8PTZ, Panorama View, Panorama + 3PTZ, Panorama + 8PTZ |
| Qidalanma | 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 7.5 W |
| Material | ADC12 |
| Ölçülər | Ø119.9 mm × 41.2 mm (Ø4.7" × 1.6") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 150 mm × 125 mm × 99 mm (5.9" × 4.9" × 3.9") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 500 g (1.1 lb.) |
| Dil | 13 languages English, Turkish, Polish, Romanian, Czech, Slovak, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Croatian, Slovenian, Serbian, Ukrainian |
| Saxlama Şərtləri | -10 °C to 50 °C (-14 °F to 122 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -10 °C to 50 °C (-14 °F to 122 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Ümumi Funksiya | Heartbeat,anti-banding,mirror,password protection |
| Əlavə İşıq Növü | IR |
| Əlavə İşıq Mənzili | Up to 8 m |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| İQ Dalğa Uzunluğu | 850 nm |
| Görüntü Parametrləri | Rotate mode,saturation,brightness,contrast,sharpness,white balance,adjustable by client software or web browser |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Gündüz, Gecə, Avto, Cədvəl |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC,3D DNR |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 120 dB |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Daxili Yaddaş | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB |
| Daxili Mikrofon | -U: Yes |
| Audio | 1 input (line in), two-core terminal block, max. input amplitude: 3.3 Vpp, input impedance: 4.7 KΩ, interface type: non-equilibrium, 1 output (line out), two-core terminal block, max. output amplitude: 3.3 Vpp, output impedance: 100 Ω, interface type: non-equilibrium |
| Həyəcan Siqnalı | 1 input, 1 output (max. 12 VDC, 30 A) |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Güc Çıxışı | 12 VDC, max. 100 mA |
| Linza Növü | Fixed focal lens, 1.05 mm |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 1.05 mm, horizontal FOV: 180°, vertical FOV: 180°, diagonal FOV: 180° |
| Fokus | Fixed |
| Linza Montajı | M12 |
| Diyafram Növü | Fixed |
| Diyafram Açıqlığı | F2.25 |
| Fokus Dərinliyi | 0.1 m to ∞ |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour, IPv4, UDP, SSL/TLS |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 6 channels |
| API | Open Network Video Interface (Profile S, Profile T, Profile G),ISAPI |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users 3 user levels: administrator, operator, and user |
| Müştəri | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Təhlükəsizlik | Password protection, complicated password, HTTPS encryption, IP address filter, Security Audit Log, basic and digest authentication for HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE 10+, Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Şəbəkə Yaddaşı | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Əsas Axın | 50 Hz: 25 fps(2560 × 1920, 2048 × 1536, 1280 × 960) 60 Hz: 30 fps(2560 × 1920, 2048 × 1536, 1280 × 960) |
| Alt Axın | 50 Hz: 25 fps (640 × 480) 60 Hz: 30 fps (640 × 480) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264, Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 16 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile,Main Profile,High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 1 fixed region for main stream |