
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | FCC (47 CFR Part 15, Subpart B); CE-EMC (EN 55032: 2015, EN 61000-3-2:2019, EEN 61000-3-3:2013+A1:2019, EN 50130-4: 2011+A1: 2014); RCM (AS/NZS CISPR 32: 2015); IC (ICES-003: Issue 7); KC (KN 32: 2015, KN 35: 2015) |
| Təhlükəsizlik | UL (UL 62368-1); CB (IEC 62368-1:2014+A11); CE-LVD (EN 62368-1:2014/A11:2017); BIS (IS 13252(Part 1):2010/ IEC 60950-1 : 2005); LOA (IEC/EN 60950-1) |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS (2011/65/EU); WEEE (2012/19/EU); Reach (Regulation (EC) No 1907/2006) |
| Audio Növü | Mono |
| Audio Sıxılması | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC |
| Audio Bit Sürəti | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC) |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | 8 kHz/16 kHz/32 kHz |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | Bəli |
| Görüntü Sensoru | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 1920 × 1080 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.002 Lux @ (F1.2, AGC ON) |
| Örtük Vaxtı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| DORI | 2.8 mm: D: 42.8 m, O: 17 m, R: 8.6 m, I: 4.3 m 4 mm: D: 55.2 m, O: 21.9 m, R: 11 m, I: 5.5 m |
| Əsas Hadisə | Motion detection, video tampering alarm, exception (HDD full, HDD error, network disconncected), video quality diagnosis |
| Ağıllı Hadisə | Intrusion detection, line crossing detection, region entrance detection, region exiting detection, unattended baggage detection, object removal detection Audio exception detection, defocus detection, scene change detection |
| Əlaqələndirmə | Upload to FTP/NAS/memory card, notify surveillance center, send email, trigger recording, trigger capture, audible warning |
| Qidalanma | 12 VDC ± 20%, 0.13 A, max. 1.5 W, Ø5.5 mm coaxial power plug |
| Material | Zinc alloy |
| Ölçülər | 31.5 mm × 31.5 mm × 49.6 mm (1.2" × 1.2" × 2") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 130 mm × 104 mm × 85 mm (5.1" × 4.1" × 3.3") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 202 g (0.4 lb.) |
| Saxlama Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Dil | 18 languages: English, Traditional Chinese, Russian, Turkish, Japanese, Korean, Thai, Vietnamese, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Czech, Slovak, French, Italian, German, Spanish, Portuguese |
| Ümumi Funksiya | One-key reset, heartbeat, mirror, password protection, privacy mask, rotate, watermark, IP address filter |
| Görüntü Parametrlərinin Keçidi | Bəli |
| Görüntü Parametrləri | Saturation, brightness, contrast, and sharpness adjustable by client software or web browser |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Day, Night, Auto, Schedule |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 120 dB |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC, HLC, defog, 3D DNR |
| Məxfilik Maskası | Bəli |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Audio | 1 input (line in) |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.8 mm: horizontal FOV: 107.8°, vertical FOV: 57.9°, diagonal FOV: 126.7° 4 mm: horizontal FOV: 82.8°, vertical FOV: 45.1°, diagonal FOV: 98° |
| Linza Montajı | M12 |
| Diyafram Növü | Fixed |
| Diyafram Açıqlığı | 2.8 mm: F2.0 4 mm: F2.0 |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 15 channels |
| API | Open Network Video Interface, ISAPI, SDK, ISUP 5.0 |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users 3 level: administrator, operator, and user |
| Şəbəkə Yaddaşı | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Müştəri | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE10, IE11 Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Əsas Axın | 50 Hz: 50 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 60 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Alt Axın | 50 Hz: 25 fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) 60 Hz: 30 fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) |
| Üçüncü Axın | 50 Hz: 1 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) 60 Hz: 1 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265/H.264 Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG Third stream: H.265/H.264 |
| H.264 Növü | Baseline Profile/Main Profile/High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Bit Sürəti Nəzarəti | CVR/BVR |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | H.264 and H.265 encoding |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | Support 1 fixed region for main stream |