
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | FCC (47 CFR Part 15, Subpart B); CE-EMC (EN 55032: 2015, EN 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014); |
| Təhlükəsizlik | CB (IEC 62368-1:2014+A11); CE-LVD (EN 62368-1:2014/A11:2017) |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS (2011/65/EU); WEEE (2012/19/EU); Reach (Regulation (EC) No 1907/2006) |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | Bəli |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/44.1 kHz/48 kHz |
| Audio Sıxılması | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Audio Bit Sürəti | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16 to 64 Kbps (AAC-LC)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3) |
| Görüntü Sensoru | 1/2.8″ Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 1920 × 1080 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON) |
| Örtük Vaxtı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Tilt: 0° to 75° |
| DORI | 2.8 mm: D: 39 m, O: 15 m, R: 8 m, I: 4 m 4 mm: D: 59 m, O: 23 m, R: 12 m, I: 6 m |
| Perimetr Mühafizəsi | Line crossing, intrusion Support alarm triggering by specified target types (human and vehicle) |
| Əsas Hadisə | Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception |
| Ağıllı Hadisə | Face detection |
| Əlaqələndirmə | Upload to FTP/NAS/memory card,notify surveillance center,send email,trigger recording,trigger capture |
| Qidalanma | 12 VDC ± 25%, 0.25 A, max. 3 W, two-core terminal block PoE: IEEE 802.3af, 36 V to 57 V, Class 3, 0.11 A to 0.07 A, max. 4 W |
| Dil | 33 languages: English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | Heartbeat,mirror,password reset via email,pixel counter,anti-banding |
| Saxlama Şərtləri | -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Material | Plastic body |
| Ölçülər | Ø93.9 mm × 117.5 mm (Ø3.7" × 4.6") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 135 × 135 × 183 mm (5.3" × 5.3" × 7.2") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 325 g (0.7 lb.) |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 120 dB |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable polygon privacy masks |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Day, Night, Auto, Schedule |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC, HLC, 3D DNR |
| Görüntü Parametrlərinin Keçidi | Bəli |
| Görüntü Parametrləri | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance adjustable by client software or web browser |
| Daxili Mikrofon | Bəli |
| Daxili Yaddaş | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.8 mm, horizontal FOV 107°, vertical FOV 57°, diagonal FOV 128° 4 mm, horizontal FOV 88°, vertical FOV 44°, diagonal FOV 105° |
| Diyafram Açıqlığı | F1.6 |
| Linza Montajı | M12 |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 6 channels |
| API | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users 3 user levels: administrator, operator, and user |
| Təhlükəsizlik | Password protection, complicated password, HTTPS encryption, IP address filter, Security Audit Log, basic and digest authentication for HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface |
| Şəbəkə Yaddaşı | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported. |
| Müştəri | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE 10, IE 11, Plug-in free live view : Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+, Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Əsas Axın | 50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 30 fps ( 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Alt Axın | 50 Hz: 25 fps (640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 30 fps (640 × 480, 640 × 360) |
| Üçüncü Axın | 50 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265/H.264/H.264+/H.265+ Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG Third stream: H.265/H.264 |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 8 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile/Main Profile/High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Bit Sürəti Nəzarəti | CBR/VBR |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | H.264 and H.265 encoding |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 1 fixed region for main stream and sub-stream |