
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | FCC (47 CFR Part 15, Subpart B); CE-EMC (EN 55032: 2015, EN 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014); RCM (AS/NZS CISPR 32: 2015); IC (ICES-003: Issue 7) KC (KN32: 2015, KN35: 2015) |
| Təhlükəsizlik | UL (UL 62368-1); CB (IEC 62368-1:2014+A11) CE-LVD (EN 62368-1:2014/A11:2017) |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS (2011/65/EU); WEEE (2012/19/EU); Reach (Regulation (EC) No 1907/2006) |
| Mühafizə | IP67 (IEC 60529-2013) |
| Görüntü Sensoru | 1/1.2" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 3840 × 2160 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with white light |
| Örtük Vaxtı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° to 360°, tilt: 0° to 90°, rotate: 0° to 360° |
| Gündüz & Gecə | 24/7 color imaging |
| DORI | 2.8 mm: D: 96 m, O: 38 m, R: 19 m, I: 9 m 4 mm: D: 102 m, O: 40 m, R: 20 m, I: 10 m 6 mm, D: 167 m, O: 66 m, R: 33 m, I: 16 m |
| Üz Tutma | Bəli |
| Əsas Hadisə | Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception (network disconnected, IP address conflict, illegal login, HDD full, HDD error) |
| Ağıllı Hadisə | Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), scene change detection |
| Əlaqələndirmə | Upload to NAS/memory card/FTP, notify surveillance center, trigger record, trigger capture, send email |
| Qidalanma | 12 VDC ± 25%, 0.84 A, max. 11.5 W, Ø5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity protection PoE: 802.3af, Class 3, 36 V to 57 V, 0.32 A to 0.21 A |
| Material | Front cover: metal, body: metal, bracket: metal |
| Ölçülər | 289.9 mm × 93.5 mm × 91.2 mm (11.4" × 3.7" × 3.6") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 386 × 156 × 155 mm (15.2" × 6.1" × 6.1") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 1769 g (3.7 lb.) |
| Saxlama Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Dil | 33 languages English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | Anti-flicker, heartbeat, password reset via e-mail, pixel counter |
| Əlavə İşıq Növü | Ağ İşıq |
| Əlavə İşıq Mənzili | 60 m |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Görüntü Parametrlərinin Keçidi | Bəli |
| Görüntü Parametrləri | Rotate, mirror, privacy mask, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance adjustable by client software or web browser |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Day, Night, Auto, Schedule |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 130 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC, HLC, 3D DNR |
| Məxfilik Maskası | 4 regions of privacy mask |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Daxili Yaddaş | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC/TF card, up to 512 GB |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Daxili Mikrofon | Bəli |
| Daxili Dinamik | 2 W, 10 cm: 97 dB |
| Audio | 1 input (line in), max. input amplitude: 3.3 Vpp, input impedance:4.7 KΩ, interface type: non-equilibrium 1 output (line out), max.output amplitude: 3.3 Vpp, output impedance: 100 Ω, interface type: non-equilibrium |
| Həyəcan Siqnalı | 1 input, 1 output (max. 24 VDC, 1 A) |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.8 mm, horizontal FOV 102°, vertical FOV 52°, diagonal FOV 124° 4 mm, horizontal FOV 88°, vertical FOV 47°, diagonal FOV 104° 6 mm: horizontal FOV 54°, vertical FOV 30°, diagonal FOV 62° |
| Linza Növü | Fixed focal lens, 2.8, 4, 6 mm optional |
| Diyafram Növü | Fixed |
| Diyafram Açıqlığı | F1.0 |
| Linza Montajı | M mount |
| Fokus Dərinliyi | 2.8 mm: 4.5 m to ∞ 4 mm: 7 m to ∞ 6 mm: 13 m to ∞ |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 6 channels |
| API | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users. 3 user levels: administrator, operator and user |
| Təhlükəsizlik | Password protection, complicated password, HTTPS encryption, IP address filter, Security Audit Log, basic and digest authentication for HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface |
| Şəbəkə Yaddaşı | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Müştəri | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE 10, IE 11 Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Əsas Axın | 50 Hz: 25 fps (3840 × 2160, 3200 × 1800 , 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 24 fps (3840 × 2160) 30 fps (3200 x 1800 , 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Alt Axın | 50 Hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 30 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Üçüncü Axın | 50 Hz: 10 fps (1920 x 1080 , 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 10 fps (1920 x 1080 , 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265/H.264/H.264+/H.265+ Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG Third stream: H.265/H.264 |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 16 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile/Main Profile/High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Bit Sürəti Nəzarəti | CBR/VBR |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | Bəli |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 1 fixed region for main stream and sub-stream |