
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A2:2024, EN 61000-3-3:2013+A2:2021+AC:2022, RCM: AS/NZS CISPR 32: 2015, IC: ICES-003: Issue 7 |
| Təhlükəsizlik | CB: IEC 62368-1: 2014, CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS: 2011/65/EU, WEEE: 2012/19/EU, Reach: Regulation (EC) No 1907/2006 |
| Mühafizə | IP67: IEC 60529-2013,IK10: IEC 62262:2002 |
| Audio Sıxılması | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Audio Bit Sürəti | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/48 kHz |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | Bəli |
| Görüntü Sensoru | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 2560 × 1920 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.005 Lux @ (F1.2, AGC ON),B/W: 0.001 Lux @ (F1.2, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Örtük Vaxtı | 1 s to 1/100,000 s |
| Gündüz & Gecə | İQ kəsici filtr |
| DORI | D: 40 m O: 15m R: 8 m I: 4 m |
| Əsas Hadisə | Motion detection,video tampering alarm,alarm input and output,exception (HDD full,HDD error,network disconnected,IP address conflict,illegal login,abnormal restart),video quality diagnosis |
| Əlaqələndirmə | Upload to FTP/NAS/memory card,notify surveillance center,send email,trigger alarm output,trigger recording,audible warning |
| Qidalanma | 12 VDC ± 20%, 1.04 A, max. 12.5 W,Three-core terminal block, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 12 W, 24 VAC ± 20%, 0.87 A, max. 12.2 W,reverse polarity protection |
| Material | Metal |
| Ölçülər | Ø155 mm × 110 mm (Ø6.1" × 4.33") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 244 mm × 174 mm × 173 mm (9.61" × 6.85" × 6.81") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 1330 g (2.93 lb.) |
| Saxlama Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Dil | 33 languages: English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | Heartbeat,flash log,password reset via email,password protection,one-key reset,anti-banding |
| Əlavə İşıq Növü | IR |
| Əlavə İşıq Mənzili | Up to 20 m |
| İQ Dalğa Uzunluğu | 850 nm |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Görüntü Parametrlərinin Keçidi | Bəli |
| Görüntü Parametrləri | saturation,brightness,contrast,sharpness,white balance,AGC,adjustable by client software or web browser |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Gündüz, Gecə, Avto, Cədvəl, Həyəcan Siqnalı |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 120 dB |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC,HLC,3D DNR,Distortion Correction,Defog |
| Məxfilik Maskası | 8 programmable polygon privacy masks |
| Şəkil Üst-üstə Qoyma | LOGO picture can be overlaid on video with 128 × 128 24 bit bmp format. |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Daxili Yaddaş | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB |
| Daxili Mikrofon | Yes, 2 built-in microphones |
| Daxili Dinamik | Yes, 1 built-in speaker |
| Audio | 2 inputs (line in), 1 output (line out) |
| Həyəcan Siqnalı | 2 inputs, 2 outputs (max. 24 VDC/24 VAC, 1 A) |
| RS-485 | 2 RS-485 (Half duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive) |
| Sıfırlama Düyməsi | 1 Reset Key |
| Güc Çıxışı | 12 VDC, max. 200 mA |
| Linza Növü | Fixed focal lens, 2 mm |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | Focal Length: 2mm: Fisheye mode: horizontal FOV 161°, vertical FOV 117°, diagonal FOV 180° Distortion correction level 1: horizontal FOV 124°, vertical FOV 91°, diagonal FOV 132° Distortion correction level 2: horizontal FOV 126°, vertical FOV 100°, diagonal FOV 132° Distortion correction level 3: horizontal FOV 123.5°, vertical FOV 96°, diagonal FOV 136° |
| Diyafram Növü | Fixed |
| Diyafram Açıqlığı | F2.0 |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 20 channels |
| API | ISAPI,SDK,ISUP,ONVIF (Profile S, Profile G) |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users 3 user levels: administrator, operator, and user |
| Təhlükəsizlik | Password protection, complicated password, HTTPS encryption, 802.1X authentication (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), watermark, IP address filter, basic and digest authentication for HTTP/HTTPS, WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface, RTP/RTSP over HTTPS, control timeout settings, security audit log, TLS 1.2, host authentication (MAC address) |
| Şəbəkə Yaddaşı | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported. |
| Müştəri | iVMS-4200,Hik-Connect |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE 10, IE 11, Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 12+, Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Əsas Axın | 50 Hz: 25 fps (2560 × 1920, 2048 × 1536, 1280 × 960) 60 Hz: 30 fps (2560 × 1920, 2048 × 1536, 1280 × 960) |
| Alt Axın | 50 Hz: 25 fps (704 × 576, 352 × 288) 60 Hz: 30 fps (704 × 480, 352 × 240) |
| Üçüncü Axın | 50 Hz: 25 fps (704 × 576, 352 × 288) 60 Hz: 30 fps (704 × 480, 352 × 240) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265/H.265+/H.264/H.264+, Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG, Third stream: H.265/H.264 |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 16 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile,Main Profile,High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Bit Sürəti Nəzarəti | CBR, VBR |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | H.264 and H.265 encoding |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 4 fixed regions for each stream |