
Hikvision
0,00 ₼
| Mühafizə | IP65 |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | Bəli |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/48 kHz |
| Audio Sıxılması | MP2L2/AAC/MP3/AAC-LC (default) |
| Audio Bit Sürəti | 32 to 192 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC)/8 to 320 Kbps (MP3) |
| Görüntü Sensoru | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 7168 × 2160 |
| Min. İşıqlandırma | 0.005 Lux @ (F1.2, AGC ON) |
| Örtük Vaxtı | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Əlaqələndirmə | Upload to FTP/NAS |
| Qidalanma | 20 VDC, 3.25 A, max. 65 W, Type-C power interface |
| Material | Material & Plastic |
| Ölçülər | 198.1 mm × 208.5 mm × 67.45 mm (16.00" × 10.63" × 5.51") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 430 mm × 150 mm × 290 mm (16.93" × 5.91" × 11.42") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 3720 g (8.20 lb.) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -10 °C to 45 °C (14 °F to 113 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Ümumi Funksiya | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Daxili Yaddaş | Built-in eMMC storage, up to 200 GB |
| Audio | 2 built-in microphones |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Linza Növü | Fixed focal lens, 2 and 2.8 mm optional |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.0 mm: horizontal FOV: 200° ± 10°, vertical FOV: 56° 2.8 mm: horizontal FOV: 200° ± 10°, vertical FOV: 56° |
| Linza Montajı | M16 |
| Diyafram Növü | Fixed |
| Diyafram Açıqlığı | 2 mm: F1.0 2.8 mm: F1.43 |
| Standart | LTE-TDD,LTE-FDD |
| Tezlik | DS-2CD6982G0-WU/4G: LTE-FDD: Band1/3/5/7/8/20/28 LTE-TDD: Band38/40/41 DS-2CD6982G0-WU/4G(US): LTE-FDD: Band2/4/5/12/13/17/66/71 |
| Uplink and Downlink Data Rate | Cat 4, uplink: 50 Mbps, downlink: 150 Mbps |
| SIM Card Type | Nano SIM |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 3 channels |
| API | ONVIF (Profile S, Profile G),ISAPI,SDK |
| Protokollar | TCP/IP, DHCP, IPv4 |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users 3 user levels: administrator, operator, and user |
| Müştəri | Hik-Connect |
| Veb Brauzer | Local service: IE11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Əsas Axın | H.264/H.265: 50 Hz: 25 fps (7168 × 2160) |
| Alt Axın | H.264/H.265: 50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Video Sıxılması | Main Stream: H.265/H.264/H.264+/H.265+ Sub Stream: H.265/H.264 |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 16 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile,Main Profile,High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Bit Sürəti Nəzarəti | CBR |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | Bəli |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 1 fixed region for main stream |
| Encryption Mode | 64/128-bit WEP, WPA-EAP/WPA2-EAP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Wi-Fi Protocol | IEEE802.11b,IEEE802.11g,IEEE802.11n |
| Frequency Range | 2.4 GHz to 2.4835 GHz 5.15 GHz to 5.25 GHz 5.25 GHz to 5.35 GHz 5.47 GHz to 5.725 GHz 5.725 GHz to 5.85 GHz |
| Channel Bandwidth | 20/40 MHz (2.4G), 20/40/80 MHz (5G) |
| Modulation | 802.11b: CCK, DBPSK, DQPSK 802.11a/g/n: BPSK, QPSK,16QAM, 64QAM 802.11ac: BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM 802.11ax: BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM, 024QAM |
| Transfer Rate | 11b: up to 11 Mbps 11a/g: up to 54 Mbps 11n: up to 300 Mbps 11ac: up to 866.6 Mbps 11ax: up to 1201 Mbps |
| Wireless Range | Up to 50 m (The performance varies based on actual environment) |