
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | CE-EMC: EN 55032: 2015, EN 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3: 2013+A1:2019, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014, RCM: AS/NZS CISPR 32: 2015, IC: ICES-003: Issue 7, KC: KN32: 2015, KN35: 2015 |
| Təhlükəsizlik | CB: IEC 62368-1: 2014+A11, CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, BIS: IS 13252 (Part 1): 2010/IEC 60950-1: 2005, LOA: IEC/EN 60950-1 |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS: 2011/65/EU, WEEE: 2012/19/EU, Reach: Regulation (EC) No 1907/2006 |
| Mühafizə | IP67: IEC 60529-2013, IK10: IEC 62262:2002 |
| Korroziyadan Mühafizə | -Y: NEMA 4X (NEMA 250-2018) |
| Audio Sıxılması | -S: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Audio Bit Sürəti | -S: 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2) |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | -S: 8 kHz/16 kHz/32 kHz/44.1 kHz/48 kHz |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | -S: Yes |
| Görüntü Sensoru | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 8160 × 3616 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.009 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.012 Lux @ (F1.4, AGC ON) B/W: 0.0009 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.0012 Lux @ (F1.4, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Örtük Vaxtı | 1/25 s to 1/100,000 s |
| Gündüz & Gecə | İQ kəsici filtr |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° to 355°, tilt: 0° to 90° |
| DORI | 2.8mm:D: 91.4m, O: 36.3m, R: 18.3m, I: 9.1m |
| Əsas Hadisə | Exception (network disconnected, IP address conflict, illegal login, HDD full, HDD error) |
| Qidalanma | Without -AC: 12 VDC ± 20%, 1.4 A, max. 17 W, three-core terminal block, PoE: IEEE 802.3at, Class 4, 42.5 V to 57 V, max. 23 W -AC: 24 VAC ± 20%, 1.2 A, 50 Hz, three-core terminal block, PoE: IEEE 802.3at, Class 4, 42.5 V to 57 V, max. 23 W |
| Material | Aluminum alloy & plastic |
| Ölçülər | 190 mm × 208 mm × 207 mm (7.5" × 8.2" × 8.1") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 336 mm × 261 mm × 293 mm (13.2" × 10.3" × 11.5") |
| Saxlama Şərtləri | -40 °C to 60 °C (-40 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -40 °C to 60 °C (-40 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Dil | 33 languages: English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | One-key reset, anti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, watermark, IP address filter (only original mode supports) |
| Isıtıcı | Bəli |
| Əlavə İşıq Növü | IR, four IR LEDs |
| Əlavə İşıq Mənzili | Up to 20 m |
| İQ Dalğa Uzunluğu | 850 nm |
| Görüntü Parametrləri | Rotate mode (only original mode supports), saturation, brightness, contrast, sharpness, AGC and white balance adjustable by client software or web browser |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Day,Night,Auto,Schedule,Alarm Trigger (only -S model supports) |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | Digital WDR |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC, HLC, 3D DNR, Defog, EIS (only original mode supports) |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M/1000 M self-adaptive Ethernet port |
| Daxili Yaddaş | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 128 GB |
| Audio | -S: 1 input (line in), 3.5 mm 3-section connector, max. input amplitude: 1 Vpp, input impedance: 4.7 KΩ, interface type: non-equilibrium, 1 output (line out), 3.5 mm 3-section connector, max. output amplitude: 1 Vpp, output impedance: 100 Ω, interface type: non-equilibrium |
| Həyəcan Siqnalı | -S: 2 Inputs, 2 outputs (max. 12 VDC, 1 A) |
| RS-485 | -S: 1 RS-485 (Half duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive) |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Linza Növü | Fixed focal lens, 2.8 mm, four lenses |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.8 mm, Single lens image: horizontal FOV 102°, vertical FOV 55°, diagonal FOV 120°, Panorama Image: horizontal FOV 180°, vertical FOV 95° |
| Linza Montajı | M12 |
| Diyafram Açıqlığı | F1.4 |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 20 channels |
| API | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G), ISAPI |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users 3 user levels: administrator, operator, and user |
| Şəbəkə Yaddaşı | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR) |
| Müştəri | iVMS-4200 |
| Veb Brauzer | IE8+, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Əsas Axın | Panorama mode: 50 Hz: 25 fps (8160 × 3616, 8160 × 2304) 60 Hz: 24 fps (8160 × 3616, 8160 × 2304) Original mode: 50 Hz: 25 fps (3840 × 2160, 3072 × 1728, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 24 fps (3840 × 2160, 3072 × 1728, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) Panorama + ePTZ mode: Panorama channel: 50 Hz: 25 fps (3840 × 2160, 3072 × 1728, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 24 fps (3840 × 2160, 3072 × 1728, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) ePTZ channel: 50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 24 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) Divided panorama mode: 50 Hz: 25 fps (2032 × 3616) 60 Hz: 24 fps (2032 × 3616) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265/H.264 |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 16 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile,Main Profile,High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | H.264 and H.265 encoding |