
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | FCC: 47 CFR Part 15, Subpart B, CE-EMC: EN 55032: 2015, EN 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3: 2013+A1:2019, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014, RCM: AS/NZS CISPR 32: 2015, IC: ICES-003: Issue 7, KC: KN32: 2015, KN35: 2015 |
| Təhlükəsizlik | UL: UL 62368-1, CB: IEC 62368-1: 2014+A11, CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, BIS: IS 13252 (Part 1): 2010/IEC 60950-1: 2005, LOA: IEC/EN 60950-1 |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS: 2011/65/EU, WEEE: 2012/19/EU, Reach: Regulation (EC) No 1907/2006 |
| Mühafizə | IP67: IEC 60529-2013,IK10: IEC 62262:2002 |
| Audio Sıxılması | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Audio Bit Sürəti | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/44.1 kHz/48 kHz |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | Bəli |
| Görüntü Sensoru | 1.3" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 2688 × 1520 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.005 Lux @ (F1.2, AGC ON),B/W: 0.001 Lux @ (F1.2, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Örtük Vaxtı | 1 s to 1/100,000 s |
| Gündüz & Gecə | İQ kəsici filtr |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: -90° to 90°,tilt: 0 to 60° (2.8 mm),0 to 70° (4/6 mm),rotate: 0° to 355° |
| DORI | 2.8 mm: D: 61.1 m, O: 24.2 m, R: 12.2 m, I: 6.1 m 4 mm: D: 85.4 m, O: 33.9 m, R: 17.1 m, I: 8.5 m 6 mm: D: 128.0 m, O: 50.8 m, R: 25.6 m, I: 12.8 m |
| Əsas Hadisə | Motion detection,video tampering alarm,network disconnected,IP address conflict,illegal login,HDD full,HDD error,abnormal reboot,alarm input and output,video quality diagnosis |
| Ağıllı Hadisə | scene change detection,audio exception detection,defocus detection |
| Əlaqələndirmə | Upload to FTP/NAS/memory card,notify surveillance center,send email,trigger alarm output,trigger recording,trigger capture |
| Qidalanma | 12 VDC ± 20%, 0.58 A, max. 7.0 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: 802.3af, Type 1, Class 3, 36 V to 57 V, 0.25 A to 0.16 A, max. 9.0 W |
| Ölçülər | 164.3 mm × 84.6 mm × 67.4 mm (6.5" × 3.3" × 2.7") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 227 mm × 172 mm × 125 mm (8.9" × 6.8" × 4.9") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 1053 g (2.3 lb.) |
| Saxlama Şərtləri | -40 °C to 60 °C (-40 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Dil | 33 languages: English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | Heartbeat,mirror,flash log,password reset via email,password protection,one-key reset,anti-banding |
| Əlavə İşıq Növü | IR |
| Əlavə İşıq Mənzili | Up to 10 m |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| İQ Dalğa Uzunluğu | 850 nm |
| Görüntü Parametrlərinin Keçidi | Bəli |
| Görüntü Parametrləri | Rotate mode,saturation,brightness,contrast,sharpness,white balance,AGC,adjustable by client software or web browser |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Gündüz, Gecə, Avto, Cədvəl, Həyəcan Siqnalı |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 120 dB |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC,HLC,3D DNR,Defog |
| Məxfilik Maskası | 8 programmable polygon privacy masks |
| Şəkil Üst-üstə Qoyma | LOGO picture can be overlaid on video with 128 × 128 24 bit bmp format. |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Daxili Yaddaş | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB |
| Daxili Mikrofon | 2 built-in microphone(s) |
| Audio | 1 input (line in), 3.5 mm connector, three-contact, max. input amplitude: 3.3 Vpp, input impedance: 4.7 KΩ, interface type: non-equilibrium, 1 output (line out), 3.5 mm connector, three-contact, max. output amplitude: 3.3 Vpp, output impedance: 100 Ω, interface type: non-equilibrium, mono sound |
| Həyəcan Siqnalı | 1 input(s), 1 output(s) (max. 36 VDC, 30 mA) |
| RS-485 | 1 RS-485 (Half duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive) |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.8 mm, horizontal FOV 98.2°, vertical FOV 54.2°, diagonal FOV 114.6° 4 mm, horizontal FOV 78.8°, vertical FOV 40.5°, diagonal FOV 93.9° 6 mm, horizontal FOV 49.1°, vertical FOV 26.3°, diagonal FOV 57.2° |
| Linza Montajı | M12 |
| Diyafram Açıqlığı | F1.6 |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, WebSocket, WebSockets |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 20 channels |
| API | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T),ISAPI,SDK,ISUP |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users 3 user levels: administrator, operator, and user |
| Təhlükəsizlik | Password protection, complicated password, HTTPS encryption, 802.1X authentication (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), watermark, IP address filter, basic and digest authentication for HTTP/HTTPS, WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface, RTP/RTSP OVER HTTPS, Control Timeout Settings, Security Audit Log, TLS 1.2 |
| Şəbəkə Yaddaşı | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported. |
| Müştəri | iVMS-4200,Hik-Connect |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE 11, Plug-in free live view: Safari 12+, Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Not recommended: Safari 11+, Edge |
| Əsas Axın | 50 Hz: 25 fps (2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 24 fps (2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Alt Axın | 50 Hz: 25 fps (704 × 576, 640 × 480) 60 Hz: 24 fps (704 × 480, 640 × 480) |
| Üçüncü Axın | 50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480) 60 Hz: 24 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265/H.264, Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG, Third stream: H.265/H.264 |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 8 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile,Main Profile,High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Bit Sürəti Nəzarəti | CBR, VBR |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | H.264 and H.265 encoding |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 4 fixed region(s) for each stream |
| Hədəf Kəsmə | Bəli |