
Hikvision
0,00 ₼
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, EN 50121-4: 2016+A1:2019, RCM: AS/NZS CISPR 32: 2015, IC: ICES-003: Issue 7, KC: KN32: 2015, KN35: 2015 |
| Təhlükəsizlik | UL: UL 62368-1, CB: IEC 62368-1: 2014+A11, CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, BIS: IS 13252 (Part 1): 2010/IEC 60950-1: 2005 |
| Ətraf Mühit | CE-RoHS: 2011/65/EU, WEEE: 2012/19/EU, Reach: Regulation (EC) No 1907/2006 |
| Mühafizə | IP67: IEC 60529-2013,IK10: IEC 62262:2002 |
| Audio Sıxılması | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Audio Bit Sürəti | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Audio Nümunə Götürmə Sürəti | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/44.1 kHz/48 kHz |
| Ətraf Mühit Səs Filtrasiyası | Bəli |
| Görüntü Sensoru | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Maks. Həlletmə | 2688 × 1520 |
| Min. İşıqlandırma | Color: 0.005 Lux @ (F1.2, AGC ON),B/W: 0.002 Lux @ (F1.2, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Örtük Vaxtı | 1 s to 1/100,000 s |
| Gündüz & Gecə | İQ kəsici filtr |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: -60° to 60°,tilt: 10° to 90°,rotate: 0° to 350° |
| Əsas Hadisə | Motion detection,video tampering alarm,network disconnected,IP address conflict,illegal login,HDD full,HDD error |
| Ağıllı Hadisə | Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, unattended baggage detection,object removal detection,scene change detection |
| Əlaqələndirmə | Upload to FTP/NAS/memory card,notify surveillance center,send email,trigger alarm output,trigger recording,trigger capture |
| Qidalanma | 12 VDC ± 20%, 1.2 A, max. 14.4 W, 24 VAC ± 20%, 0.92 A, max. 14.8 W, PoE: IEEE 802.3at, Type 2, Class 4, 42.5 V to 57 V, 0.33 A to 0.24A, max. 14 W |
| Ölçülər | Ø250 mm × 114.9 mm (Ø9.8" × 4.5") |
| Qablaşdırma Ölçüləri | 336 mm × 261 mm × 293 mm (13.2" × 10.3" × 11.5") |
| Qablaşdırma ilə Çəki | Approx. 3.9 kg (8.6 lb.) |
| Saxlama Şərtləri | -40 °C to 60 °C (-40 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| İşə Salma və İstismar Şərtləri | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Dil | 33 languages: English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Ümumi Funksiya | flash log,password protection,one-key reset |
| Əlavə İşıq Növü | IR |
| Əlavə İşıq Mənzili | Up to 30 m |
| İQ Dalğa Uzunluğu | 850 nm |
| Görüntü Parametrləri | Rotate mode,saturation,brightness,contrast,sharpness,AGC,white balance,adjustable by client software or web browser |
| Gündüz/Gecə Keçidi | Gündüz, Gecə, Avto, Cədvəl, Həyəcan Siqnalı |
| Geniş Dinamik Diapazon (WDR) | 120 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Görüntü Sabitləşdirilməsi | EIS |
| Görüntü Yaxşılaşdırması | BLC,HLC,3D DNR,Defog |
| Şəkil Üst-üstə Qoyma | LOGO picture can be overlaid on video with 128 × 128 24 bit bmp format. |
| Ethernet İnterfeysi | 1 RJ45 10 M/100 M/1000 M self-adaptive Ethernet port |
| Daxili Yaddaş | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 1 TB |
| Audio | 1 input (line in), 3.5 mm connector, max. input amplitude: 3.3 Vpp, input impedance: 4.7 KΩ, interface type: non-equilibrium, 1 output (line out), 3.5 mm connector, max. output amplitude: 3.3 Vpp, output impedance: 100 Ω, interface type: non-equilibrium |
| Həyəcan Siqnalı | 2 inputs, 2 outputs (max. 24 VDC, 1 A) |
| RS-485 | 1 RS-485 (Half duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive) |
| Sıfırlama Düyməsi | Bəli |
| Linza Növü | Varifocal lens, motorized lens, 2.8 to 8 mm |
| Fokus Məsafəsi & Görüş Sahəsi | 2.8 to 8 mm, horizontal FOV 102.5° to 51.4°, vertical FOV 54.6° to 28.9°, diagonal FOV 122.7° to 59.2° |
| Linza Montajı | Ø14 |
| Fokus | Semi-auto,Manual |
| Diyafram Açıqlığı | F1.9 |
| Protokollar | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Eyni Anda Canlı Baxış | Up to 20 channels |
| API | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T),ISAPI,SDK,ISUP |
| İstifadəçi/Host | Up to 32 users 3 user levels: administrator, operator, and user |
| Təhlükəsizlik | Password protection, complicated password, HTTPS encryption, 802.1X authentication (EAP-MD5), watermark, IP address filter, basic and digest authentication for HTTP/HTTPS, WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface |
| Şəbəkə Yaddaşı | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported. |
| Müştəri | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Veb Brauzer | Plug-in required live view: IE 10, IE 11, Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+, Safari 11+, Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Əsas Axın | 50 Hz: 25 fps (2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 25 fps (2688 × 1520), 30 fps (2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Alt Axın | 50 Hz: 25 fps (704 × 576, 640 × 480) 60 Hz: 30 fps (704 × 480, 640 × 480) |
| Video Sıxılması | Main stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264, Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG |
| Video Bit Sürəti | 32 Kbps to 16 Mbps |
| H.264 Növü | Baseline Profile,Main Profile,High Profile |
| H.265 Növü | Main Profile |
| Miqyaslanabilən Video Kodlaşdırma (SVC) | H.264 encoding |
| Maraq Bölgəsi (ROI) | 4 fixed regions for each stream |
| Hədəf Kəsmə | Bəli |