
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Audio funksiyası | Echo ləğvi, AI səs-küyün azaldılması, avtomatik qazanc nəzarəti |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s, NTSC: 1/15 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 90°-ə qədər, Döndürmə: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Güc | 12 VDC ± 25%, maks.5,3 Vt,*Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| Material | Metal |
| Ölçü | 179 mm × 66 mm × 69,1 mm (7,1" × 2,6" × 2,7") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: 30 m-ə qədər, Ağ İşıq: 20 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri | Anti-banding, Brightness, Sharpness, Smart IR |
| Çərçivə Tezliyi | TV: 1080p @25 kadr/30 kadr |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avtomatik/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR, BLC, HLC, Global |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Auto, Manual |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed lens |
| Fokus Uzunluğu və FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 101°, vertical FOV: 55°, diagonal FOV: 122°; 3.6 mm, horizontal FOV: 84°, vertical FOV: 47°, diagonal FOV: 99° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |
| Nominal güc | 2 W |
| Dinamik diapazonu | 5 m-ə qədər radiusda |