
Hikvision
0,00 ₼
| IP Video Input | 4-ch |
| Incoming Bandwidth | 40 Mbps |
| Outgoing Bandwidth | 60 Mbps |
| HDMI Output | 1-ch, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| LCD Output | 11.6-inch LCD, 1366 × 768 |
| Audio Output | 1-ch, 3.5 mm connector 1-ch, built-in speaker |
| Two-Way Audio | 1-ch, 3.5 mm connector |
| Remote Connection | 16 |
| Network Protocol | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTTPS |
| Network Interface | 1, RJ-45 10/100 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Power Supply | 12 VDC, 1.5 A |
| Consumption | ≤ 10 W (without HDD) |
| Working Temperature | 0 °C to 40 °C (32 °F to 104 °F) |
| Working Humidity | 10 to 90 % |
| Dimension (W × D × H) | 300 x 230 x 46.3 mm (11.8" × 9.0" × 1.8") |
| SATA | 1 |
| Capacity | Up to 6 TB capacity |
| USB Interface | 2 × USB 2.0 |
| Decoding Format | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Recording Resolution | 6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF |
| Synchronous playback | 4-ch |
| Decoding Capability | 4-ch@4 MP (15 fps), 4-ch@1080p (30 fps) |
| Stream Type | Video, Video & Audio |
| FCC | Part 15 Subpart B, ANSI C63.4-2014 |
| CE | EN50130-4, EN 61000-3-2,EN 61000-3-3 |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Antenna Structure | 2 × 2MIMO |
| Transmission Speed | 300 Mbps |
| Transmission Standard | IEEE 802.11b/g/n |