
Hikvision
0,00 ₼
| Tutum | Built-in 512 GB eSSD (480 GB available) Note: M-SATA interface, capable of plugging and upgrading capacity. The device can store about 2 weeks videos for 8-ch analog cameras (default parameters), this estimation is for reference only. |
| USB interfeysi | Arxa panel: 2 × USB 2.0 |
| Siqnal Giriş/Çıxış | Yoxdur |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 1 A |
| İstehlak | ≤ 6,2 Vt (eSSD ilə) |
| İş temperaturu | -10 °C - 45 °C (14 °F - 113 °F) |
| İş Rütubəti | 10% to 90% |
| Ölçü (G × D × Y) | 152 × 113 × 46 mm(6,0 × 4,4 × 1,8 düym) |
| İnsan/Avtomobil Analizi | Deep learning-based motion detection 2.0 is enabled by default for all analog channels, it can classify human and vehicle, and extremely reduce false alarms caused by objects like leaves and lights; Quick search by object or event type is supported; |
| Ümumi bant genişliyi | 72 Mbps Incoming bandwidth: 8 Mbps |
| Uzaqdan Bağlantı | 32 |
| Şəbəkə Protokolu | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, UPnP™, HTTPS |
| Şəbəkə interfeysi | 1, RJ45 10/100 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Video sıxılma | H.265 Pro/H.265 |
| Kodlaşdırma Qətiyyəti | 1080p Lite/720p/720p Lite/WD1/4CIF/CIF/QVGA |
| Çərçivə Tezliyi | Main stream: 1080p Lite/720p/720p Lite/WD1/4CIF@15 fps Note: 1080p Lite/720p is 15 fps by default Sub-stream: CIF/QVGA@15 fps |
| Video Bitrate | Faktiki səhnəyə görə, səhnəyə uyğunlaşdırılmış bit sürətinə nəzarət texnologiyası qeyd müddətinin sabitliyini təmin etmək üçün avtomatik olaraq müvafiq bit sürətini ayıracaqdır. |
| Axın Növü | Video, Video & Audio Note: In order to protect privacy, the device will only record video (without audio) by default. If you want to record audio, you shall manually enable audio recording. For operation details, refer to the user manual. |
| Audio sıxılma | G.711u |
| Audio Bitrate | 64 Kbps |
| IP Video Girişi | 2-ch Up to 5 MP resolution Support H.265+/H.265 IP cameras |
| Analoq Video Girişi | 8-ch BNC interface (1.0 Vp-p, 75 Ω), supporting coaxitron connection |
| HDTVI Giriş | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| AHD Girişi | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| HDCVI Giriş | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| CVBS Girişi | Dəstək |
| HDMI Çıxışı | 1-ch, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| VGA Çıxışı | 1-ch, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| Video Çıxış Rejimi | HDMI/VGA eyni vaxtda çıxış |
| Audio Giriş | 8-ch via coaxial cable |
| Audio Çıxış | 1-ch via HDMI |
| Sinxron oynatma | 8-ch |