
Hikvision
0,00 ₼
| Kart oxuma tezliyi | DS-K1102AE/DS-K1102AEK/DS-K1102AEM/DS-K1102AEMK: 125 KHz DS-K1102AM/DS-K1102AMK/DS-K1102AEM/DS-K1102AEMK: 13.56 MHz |
| ID parametrləri | DIP keçid |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 500 mA |
| Enerji sərfiyyatı | vasitəsilə ≤ 2 Vt |
| İş temperaturu | -20 °C - 65 °C (-4 °F - 149 °F) |
| İş rütubəti | 10% - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Ölçülər | 121 mm × 86,5 mm × 14 mm (4,76" × 3,41" × 0,55") |
| Quraşdırma | 86 və 120 qrup qutusu üçün tətbiq olunur |
| Klaviatura | DS-K1102AE/DS-K1102AM/DS-K1102AEM: No Keypad DS-K1102AEK/DS-K1102AMK/DS-K1102AEMK: Keypad with 12 keys (0 to 9, *, #) |
| Buzzer | Siqnal |