
Hikvision
0,00 ₼
| Kart oxuma tezliyi | 13.56 MHz |
| Kart oxuma məsafəsi | ≤50 mm (≤1,97") |
| Göstərici | Güc göstəricisi, vəziyyət göstəricisi |
| Enerji təchizatı | 12 VDC |
| Enerji istehlakı | ≤2 Vt |
| İşləmə temperaturu | -20 °C - 65 °C (-4 °F - 149 °F) |
| İş rütubəti | 10% - 90% (Yoğuşmayan) |
| Qoruyucu səviyyə | IP65 |
| Ölçülər | 115 mm × 44 mm × 22 mm (4,53'' × 1,73'' × 0,87'') |
| Quraşdırma | Vintlərlə divar montajı; Gang Box Dəstək etməyin |
| Buzzer | Dəstək |
| TAMPER | Dəstək |
| RS-485 | Dəstək |
| Wiegand | Dəstək (DIP keçid vasitəsilə təyin olunur) |
| Prosessor | 32-bit |