
Hikvision
0,00 ₼
| Kart radio tezliyi standartı | ISO 14443-A |
| ID parametrləri | DIP keçid |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 2 W |
| Enerji sərfiyyatı | vasitəsilə ≤ 2 Vt |
| İş temperaturu | -20 °C - 65 °C (-4 °F - 149 °F) |
| İş rütubəti | 10% - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Qoruyucu səviyyə | IP65 |
| Ölçülər | 123 mm × 88 mm × 21 mm (4,84" × 3,46" × 0,83") |
| Quraşdırma | Divar montajı |
| Klaviatura | DS-K1108AE/DS-K1108AM/DS-K1108AD: No keypad DS-K1108AEK/DS-K1108AMK/DS-K1108ADK: With keypad |
| Buzzer | Siqnal |