
Hikvision
0,00 ₼
| Wired network | TCP/IP |
| Wi-Fi | Support, 2.4 G, 802.11b/g/n |
| Power supply | 12 VDC, 15 W, Round |
| Working temperature | -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions | 121.6 mm × 137.9 mm × 125 mm (4.8" × 5.4" × 4.9") |
| Installation | Base mounting |
| Application environment | Indoor |
| Lens | 2 |
| Resolution | 2 MP |
| WDR | Support |
| USB | Supports 1 USB interface and 1 Type C USB interface (Type C USB interface is used for communicating with the platform.) |
| Face anti-spoofing | Support |
| Audio prompt | Support |
| Time synchronization | Support |
| Operating system | Linux |
| Screen size | 3.97-inch |
| Operation method | Touch |
| Type | Capacitive |
| Resolution | 800 × 480 |
| Face recognition distance | 0.3 m to 1.5 m |
| Card type | EM card;M1 card;DESfire card;Felica card |
| Card reading frequency | 13.56MHz, 125KHz |
| Card reading distance | 0 to 5 cm |
| User capacity | 2000 |
| Face capacity | 2000 |
| Fingerprint capacity | 20,000 (10 fingerprints per person) |
| Card capacity | 20,000 (The displayed capacity on the device screen varies according to the configured enrollment rules) |
| Event capacity | 2000 offline enrollment records |