
Hikvision
0,00 ₼
| Ton keyfiyyəti | Səs-küyün qarşısının alınması və əks-sədanın ləğvi |
| Kart növü | M1 kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 13.56MHz |
| Üz tanıma müddəti | < 0,2 s |
| Üz tanıma dəqiqlik dərəcəsi | >99% |
| Üz tanıma məsafəsi | 0.3 to 1.5 m |
| Barmaq izinin tanınma müddəti | <1s |
| Kart tutumu | 3,000 |
| Üz tutumu | 3,000 |
| Barmaq izi tutumu | 3,000 |
| Tədbir tutumu | 150,000 |
| Ölçülər | 4.3-inch |
| Növ | LCD |
| Əməliyyat üsulu | Kapasitiv sensor ekran |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Audio bildiriş | Dəstək |
| Vaxt sinxronizasiyası | Dəstək |
| düyməsi | Toxunma Ekranı |
| Enerji təchizatı üsulu | 2 pin connecter |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 2 A. (güc adapteri daxil deyil) |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0 - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| Ölçülər | 172,5 mm × 83,2 mm × 22,7 mm (6,79" × 3,27" × 0,89") |
| Qoruyucu səviyyə | IP65 |
| Quraşdırma | Səthə montaj |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya) |
| Platforma | Hik-ProConnect və HikCentral Professional |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| RS-485 | 1 |
| Wiegand | 1 |
| Kilid çıxışı | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| Güc interfeysi | 2-pin |
| Simli şəbəkə | 10 M/100 M/1000 M self-adaptive |
| FOV | HFOV = 41,5°; VFOV = 75.5°; DFOV = 87° |
| Piksel | 2 MP (video axını: 720P) |
| Lens | × 2 |