
Hikvision
0,00 ₼
| Kart növü | M1 kartı;DESfire kartı;Felica kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 13.56 MHz |
| Üz tanıma müddəti | < 0,2 s |
| Üz tanıma dəqiqlik dərəcəsi | >99% |
| Üz tanıma məsafəsi | 0.3 to 1.5 m |
| Kart tutumu | 3,000 |
| Üz tutumu | 1,500 |
| Tədbir tutumu | 150,000 |
| Ölçülər | 4.3-inch |
| Qətnamə | 272 × 480 |
| Növ | LCD |
| Əməliyyat üsulu | Kapasitiv sensor ekran |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Audio bildiriş | Dəstək |
| Vaxt sinxronizasiyası | Dəstək |
| Enerji təchizatı | Power input: Power interface (power adapter included, 12 VDC/1 A) or PoE (37 to 57 VDC/0.6 A) Power output: Power supply for door lock, 12 VDC/1 A (only when the device is powered by PoE supporting powering supply for door lock) |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0 - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| Ölçülər | 91,3 mm × 181,3 mm × 24,5 mm (3,59" × 7,14" × 0,96") |
| Quraşdırma | Divar montajı |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya), Koreya; yapon |
| PoE | IEEE802.3at, standart PoE |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| RS-485 | 1 |
| Wiegand | 1 |
| Kilid çıxışı | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| TAMPER | 1 |
| USB | 1 |
| Simli şəbəkə | 10 M/100 M self-adaptive |
| Əməliyyat sistemi | Linux |
| Piksel | 2 MP |
| Lens | × 2 |
| Video standart | PAL (Defolt) və NTSC |