
Hikvision
0,00 ₼
| Audio keyfiyyət | Səs-küyün qarşısının alınması və əks-sədanın ləğvi |
| Kart növü | EM kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 125 KHz |
| Ekran ölçüsü | 4.3 inch |
| Əməliyyat üsulu | Kapasitiv sensor ekran |
| Növ | LCD |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 1 A (güc adapteri daxildir) |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0 - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| Ölçülər | 91,3 mm × 181,3 mm × 24,5 mm (3,59" × 7,14" × 0,96") |
| Quraşdırma | Divar montajı |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya), Koreya |
| Platforma | Hik-ProConnect və HikCentral Professional |
| Şəbəkə interfeysi | 1 RJ-45, 10/100/1000 M self-adaptive |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1 RS-485 (Yarım dupleks, HIKVISION) |
| Wiegand | 1 Wiegand (Hik 26bit, Hik 34bit) |
| USB | 1 |
| Simli şəbəkə | Dəstək |
| Wi-Fi | Dəstək, 2.4 G, 802.11b/g/n |
| Lens | 2 |
| Qətnamə | 2 MP |