
Hikvision
0,00 ₼
| Kart növü | EM kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 125 KHz |
| Üz tanıma müddəti | < 0,2 s |
| Üz tanıma dəqiqlik dərəcəsi | >99% |
| Üz tanıma məsafəsi | 0.3 to 1.5 m |
| İstifadəçi tutumu | 3000 |
| Kart tutumu | 3000 |
| Üz tutumu | 3000 |
| Barmaq izi tutumu | 3000 |
| Tədbir tutumu | 150000 |
| Ekran ölçüsü | 4.5-inch |
| Qətnamə | 480 × 854 |
| Növ | LCD |
| Əməliyyat üsulu | Toxunula bilən |
| QR kodun tanınması | Kamera vasitəsilə QR kodunu skan edin |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| İki tərəfli audio | Dəstək |
| Audio bildiriş | Dəstək |
| Vaxt sinxronizasiyası | Dəstək |
| Düymə | Fiziki zəng düyməsi yoxdur |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 1 A, standard PoE |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 10-90% (yoğunlaşma yoxdur) |
| Ölçülər | 165,2 mm × 75,7 mm × 25 mm (6,5" × 2,98" × 0,98") |
| Quraşdırma | Divar montajı |
| Qoruyucu səviyyə | IP65 |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya), Türk, Fransız, Ənənəvi Çin, Qazax, Özbək |
| Siqnal girişi | 2 |
| Siqnal çıxışı | 1 |
| PoE | IEEE802.3at, standart PoE |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| RS-485 | 1 |
| Wiegand | 1, supports Wiegand input, single direction |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| TAMPER | 1 |
| USB | 1 |
| Bluetooth | Dəstək |
| Simli şəbəkə | 10/100 Mbps self adaptive |
| Wi-Fi | Dəstək |
| Əməliyyat sistemi | Linux |
| Lens | × 2 |
| Video standart | PAL (Defolt) və NTSC |