
Hikvision
0,00 ₼
| Üz tanıma dəqiqlik dərəcəsi | ≥ 99% |
| Kart növü | M1 kartı |
| Kart oxuma məsafəsi | 0 to 5 cm |
| Kartın oxunma müddəti | < 1 s |
| Üz tanıma müddəti | Adam başına < 0,2 s |
| Üz tanıma məsafəsi | 0.3 to 3 m |
| İstifadəçi tutumu | 6000 |
| Kart tutumu | 50,000 |
| Üz tutumu | 6000 |
| Tədbir tutumu | 150,000 |
| Qətnamə | 600 × 1024 |
| Ölçü | 7-inch |
| Növ | Sensor ekran |
| Veb brauzer vasitəsilə konfiqurasiya | Dəstək |
| Hik-Connect | Dəstək |
| İki tərəfli audio | Dəstək |
| QR kodun tanınması | Dəstək |
| Üz maskasının tanınması | Dəstək |
| Vaxt sinxronizasiyası | Dəstək |
| Üz tanıma | Dəstək |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Canlı görüntü | Dəstək |
| Audio bildiriş | Dəstək |
| Enerji təchizatı | 12 VDC/2 A |
| Düymə | Zəng etmək üçün düyməni basın |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 10-90% (kondensasiya yoxdur) |
| Enerji istehlakı | ≤ 10 Vt |
| Qoruyucu səviyyə | IP65 |
| Ölçülər | 110,5 mm × 209,2 mm × 24 mm (4,35" × 8,24" × 0,94") |
| Anti-corrosion | 48 H (təxminən 2 il) |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya), Yapon, Koreya |
| Siqnal girişi | 2 |
| Siqnal çıxışı | 1 |
| USB | 1 Type-A (Modul üçün) |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| RS-485 | 1 |
| Wiegand | 1 |
| Kilid çıxışı | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| TAMPER | 1 |
| Simsiz şəbəkə | 433 MHz |
| Wi-Fi | Dəstək, 2.4 G, 802.11b/g/n |
| Simli şəbəkə | 10/100/1000 Mbit / s-ni dəstəkləyin |
| Əməliyyat sistemi | Linux |
| Piksel | 2 MP |
| Lens | Dual-lens |
| WDR | Dəstək |
| Video standart | PAL (Defolt)/NTSC |