
Hikvision
0,00 ₼
| Audio keyfiyyət | Səs-küyün qarşısının alınması və əks-sədanın ləğvi |
| Kart növü | M1 kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 13.56 MHz |
| Ekran ölçüsü | 7 inch |
| Əməliyyat üsulu | Kapasitiv sensor ekran |
| Növ | LCD |
| QR kodun tanınması | Dəstək |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 2 A |
| İşləmə temperaturu | -30 ℃ - 60 ℃ (-22 ° F - 140 ° F) |
| İş rütubəti | 10 - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| Ölçülər | 239 mm × 116,5 mm × 33 mm (9,4" × 4,6" × 1,3") |
| Quraşdırma | Səthə montaj |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya) |
| Platforma | Hik-ProConnect və HikCentral Professional |
| Şəbəkə interfeysi | 1 RJ-45, 10/100/1000 M self-adaptive |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| Siqnal girişi | 2 |
| Siqnal çıxışı | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1 RS-485 (Yarım dupleks, HIKVISION) |
| Wiegand | 1 Wiegand (Hik 26bit, Hik 34bit) |
| USB | 2 |
| Simli şəbəkə | Dəstək |
| Lens | 2 |
| Qətnamə | 2 MP |
| FOV | HFOV = 46°; VFOV = 87 ° |