
Hikvision
0,00 ₼
| Ton keyfiyyəti | Səs-küyün qarşısının alınması və əks-sədanın ləğvi |
| Kart növü | M1 kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 13.56 MHz |
| Kart oxuma məsafəsi | 0 to 5 cm |
| Üz tanıma müddəti | Adam başına < 0,2 s |
| Üz tanıma dəqiqlik dərəcəsi | ≥ 99% |
| Üz tanıma məsafəsi | 0,3 ilə 3 m (Üz maskası olmadan) |
| Kart tutumu | 50,000 |
| Üz tutumu | 50,000 |
| Tədbir tutumu | 100,000 |
| Ölçülər | 7-inch |
| Növ | LCD |
| Əməliyyat üsulu | Kapasitiv sensor ekran |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Reklam | Dəstək |
| Audio bildiriş | Dəstək |
| Vaxt sinxronizasiyası | Dəstək |
| Enerji təchizatı üsulu | 2 pin connecter |
| Enerji təchizatı | 12 VDC/ 2 A |
| İşləmə temperaturu | -30 ℃ - 60 ℃ (-22 ° F - 140 ° F) |
| İş rütubəti | 10 - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| Ölçülər | 239 mm × 116,5 mm × 33 mm (9,4" × 4,6" × 1,3") |
| Qoruyucu səviyyə | IP65 |
| Quraşdırma | Divar montajı |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya) |
| Platforma | Hik-ProConnect və HikCentral Professional |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| RS-485 | 1 |
| Wiegand | 1 |
| Kilid çıxışı | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| IO girişi | 2 |
| IO çıxışı | 1 |
| Güc interfeysi | 2-pin |
| TAMPER | 1 |
| USB | 2 |
| Simli şəbəkə | 10 M/100 M/1000 M self-adaptive |
| Wi-Fi | Dəstək |
| Əməliyyat sistemi | Linux |
| Piksel | 2 MP |
| Lens | 2 |
| FOV | HFOV= 46°;VFOV=87° |