
Hikvision
0,00 ₼
| Audio keyfiyyət | Səs-küyün qarşısının alınması və əks-sədanın ləğvi |
| Kart növü | M1 kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 13.56MHz |
| Ekran ölçüsü | 7 inch |
| Əməliyyat üsulu | Kapasitiv sensor ekran |
| Növ | LCD |
| QR kodun tanınması | Dəstək |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 2 A |
| İşləmə temperaturu | -10 °C ilə 50 °C (-58 °F ilə 122 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0 - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| Ölçülər | 185,8 × 103,36 × 20,7 mm (7,31'' × 4,07'' × 0,81'') |
| Quraşdırma | Səthə montaj |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya) |
| Platforma | Hik-ProConnect və HikCentral Professional |
| Şəbəkə interfeysi | 1 RJ-45, 10/100/1000 M self-adaptive |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| Siqnal girişi | 2 |
| Siqnal çıxışı | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1 RS-485 (Yarım dupleks, HIKVISION) |
| Wiegand | 1 Wiegand (Hik 26bit, Hik 34bit) |
| USB | 1 |
| Simli şəbəkə | Dəstək |
| Lens | Görünən işıq lensi × 1,850nm İnfraqırmızı lens × 1 |
| Qətnamə | 2 MP |
| FOV | HFOV = 75,5°; VFOV = 41.5°; DFOV = 87° |