
Hikvision
0,00 ₼
| Üz tanıma məsafəsi | 0.3 to 3 m |
| Üz tanıma dəqiqlik dərəcəsi | ≥ 99% |
| Üz tanıma müddəti | Adam başına < 0,2 s |
| Kart növü | M1 kartı; Felica kartı; DESfire kartı |
| Üz tutumu | 10,000 |
| Barmaq izi tutumu | 10,000 (barmaq izi modulu ilə) |
| Kart tutumu | 50,000 |
| Tədbir tutumu | 150,000 |
| Ekran ölçüsü | 7 inch |
| Əməliyyat üsulu | Kapasitiv sensor ekran |
| Növ | IPS |
| Qətnamə | 600 × 1024 |
| Reklam | Dəstək |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Audio bildiriş | Dəstək |
| Vaxt sinxronizasiyası | Dəstək |
| Barmaq izinin tanınması | Dəstək |
| Enerji təchizatı | 12 VDC to 24 VDC, 2 A |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0 - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Qoruyucu səviyyə | IP65 |
| Ölçülər | 110,5 mm × 209,2 mm × 24 mm (4,35" × 8,24" × 0,94") |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya), Yapon, Koreya, Ənənəvi Çin, Fransız və Türk |
| Şəbəkə interfeysi | 1 RJ-45, 10/100/1000 M self-adaptive |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| Siqnal girişi | 2 |
| Siqnal çıxışı | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1 RS-485 (Yarım dupleks, HIKVISION) |
| Wiegand | 1 Wiegand (Hik 26bit, Hik 34bit) |
| USB | 1 (Modul üçün) |
| Audio çıxış interfeysi | 1 (3,5 mm) |
| Simli şəbəkə | Dəstək |
| Wi-Fi | Dəstək, 2.4 G, 802.11b/g/n |
| Bluetooth | Dəstək |
| Əməliyyat sistemi | Linux |
| Lens | 2 |
| Qətnamə | 2 MP |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Dəstək |
| Video standart | PAL (Defolt)/NTSC |