
Hikvision
0,00 ₼
| Üz tanıma dəqiqlik dərəcəsi | ≥ 99% |
| Kart növü | M1 kartı;DESfire kartı;Felica kartı |
| Tezlik Bandı | LTE FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/17/28/66 LTE TDD: B38/40 WCDMA: B1/2/3/4/5/8 |
| Kart oxuma məsafəsi | 0 to 3 cm |
| Kartın oxunma müddəti | < 1 s |
| Üz tanıma müddəti | Adam başına < 0,2 s |
| Üz tanıma məsafəsi | 0.3 to 3 m |
| Barmaq izi tutumu | 10,000 (barmaq izi modulu ilə) |
| Kart tutumu | 50,000 |
| Üz tutumu | 10,000 |
| Tədbir tutumu | 150,000 |
| Qətnamə | 600 × 1024 |
| Ölçü | 7-inch |
| Növ | Sensor ekran |
| İki tərəfli audio | Dəstək |
| Vaxt sinxronizasiyası | Dəstək |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Canlı görüntü | Dəstək |
| Audio bildiriş | Dəstək |
| Enerji təchizatı | 12 VDC to 24 VDC/2 A |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0 - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Qoruyucu səviyyə | IP65 |
| Ölçülər | 110,5 mm × 209,2 mm × 24 mm (4,35" × 8,24" × 0,94") |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya), Yapon, Koreya, Ənənəvi Çin, Fransız, Türk |
| Güc Çıxışı | DC 12 V, 0,5 A |
| Siqnal girişi | 2 |
| Siqnal çıxışı | 1 |
| USB | 1 (Modul üçün) |
| Audio çıxış interfeysi | 1 (3,5 mm) |
| PoE | Dəstək, IEEE802.3at |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| RS-485 | 1 |
| Wiegand | 1 |
| Kilid çıxışı | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| TAMPER | 1 |
| 4G | Dəstək |
| Əməliyyat sistemi | Linux |
| Piksel | 2 MP |
| Lens | Dual-lens |
| Video standart | PAL (Defolt)/NTSC |