
Hikvision
0,00 ₼
| Kart növü | DESfire kartı; Felica kartı |
| Ekran ölçüsü | 8 inch |
| Əməliyyat üsulu | Kapasitiv sensor ekran |
| Növ | LCD |
| Hik-Connect | Dəstək |
| Dil | İngilis, Tayland, Braziliya Portuqal, Rus, İspan, Ərəb, Yapon, Ukrayna və İndoneziya |
| QR kodun tanınması | Dəstək. Tanınmış QR kodu şəklinin ölçüsü 6 sm × 6 sm-dən böyük olmalıdır. |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Enerji təchizatı | 12 to 24 VDC, 3 A, Standard PoE |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0 - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| Qoruyucu səviyyə | IP65 |
| Ölçülər | 127,3 mm × 232,1 mm × 23,5 mm (5,0'' × 9,1'' × 0,9'') |
| Şəbəkə interfeysi | 1 RJ-45, 10/100/1000 M self-adaptive |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| Siqnal girişi | 2 |
| Siqnal çıxışı | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1 RS-485 (Yarım dupleks, HIKVISION) |
| Wiegand | 1 Wiegand (Hik 26bit, Hik 34bit) |
| USB | 1 |
| Simli şəbəkə | Dəstək |
| RF Tezliyi | 13.56 MHz |
| Lens | 2 |
| Qətnamə | 2 MP |
| FOV | HFOV = 88°; VFOV = 44°; DFOV = 108° |