
Hikvision
0,00 ₼
| Audio keyfiyyət | Səs-küyün yatırılmasını və əks-sədanın ləğvini dəstəkləyir |
| Kart növü | M1 kartı;DESfire kartı;Felica kartı |
| Kart təqdimetmə rejimi | Ekranın altında |
| Çəkilmiş şəkil tutumu | 100,000 |
| Ekran ölçüsü | 8 inch |
| Əməliyyat üsulu | Kapasitiv sensor ekran |
| Növ | IPS |
| Veb brauzer vasitəsilə konfiqurasiya | Dəstək |
| Hik-Connect | Mobil proqram vasitəsilə əməliyyata dəstək |
| Video interkom | Dəstək |
| QR kodun tanınması | Dəstək (QR kod modulu ilə) |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Üz maskasının tanınması | Dəstək |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 3 A/24 VDC, 1.5 A |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0 - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Anti-corrosion | 48H (təxminən 2 il qoruma) |
| Ölçülər | 232,5 mm × 29,1 mm × 26,5 mm (9,2" × 1,1" × 1,0") |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Portuqal (Braziliya), Yapon, Koreya və Ənənəvi Çin |
| Şəbəkə interfeysi | 1 RJ-45, 10/100/1000 M self-adaptive |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| Siqnal girişi | 2 |
| Siqnal çıxışı | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1,RS-485 (Yarım dupleks, HIKVISION) |
| RS-232 | Qorunur |
| Wiegand | 1 Wiegand (Hik 26bit, Hik 34bit) |
| USB | 2, biri (tip C) modulun daxil edilməsi və ya məlumat ötürülməsi üçün, digəri (tip A) məlumat ötürülməsi üçün |
| Audio çıxış interfeysi | 1 (3,5 mm) |
| Simli şəbəkə | Dəstək |
| Wi-Fi | Dəstək, 2.4 G |
| Bluetooth | Dəstək |
| RF Tezliyi | 13.56 MHz |
| Lens | 2 |
| Qətnamə | 2 MP |
| FOV | HFOV = 41,5°; VFOV = 75,5 ° |