
Hikvision
0,00 ₼
| Audio keyfiyyət | Səs-küyün qarşısının alınması və əks-sədanın ləğvi |
| Kart növü | M1 kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 13.56 MHz |
| Ekran ölçüsü | 15.6 inch |
| Əməliyyat üsulu | Kapasitiv sensor ekran, jest tanıma mövcuddur |
| Növ | IPS |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Enerji təchizatı | 12 VDC to 24 VDC, 4 A, Standard PoE |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 10-90% (yoğunlaşma yoxdur) |
| Ölçülər | 432 mm × 251 mm × 35 mm (17.0" × 9.9" × 1.4") |
| Quraşdırma | Divar montajı, baza montajı və mötərizə montajı |
| Dil | İngilis dili |
| Platforma | Hik-ProConnect və HikCentral Professional |
| Şəbəkə interfeysi | 2 RJ-45, 10/100/1000 M self-adaptive |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| Siqnal girişi | 2 |
| Siqnal çıxışı | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1 RS-485 (Yarım dupleks, HIKVISION) |
| Wiegand | 1 Wiegand (Hik 26bit, Hik 34bit) |
| USB | 1 |
| Simli şəbəkə | Dəstək |
| Lens | 2 |
| Qətnamə | 2 MP |
| FOV | HFOV = 88°; VFOV = 44°; DFOV = 108° |