
Hikvision
0,00 ₼
| Audio çıxış | 1 loudspeaker, 1 buzzer |
| Kart növü | M1 kartı |
| Kart oxuma məsafəsi | 0 to 5 cm |
| Barmaq izi modulu | Optik barmaq izi modulu |
| Barmaq izi müqayisə rejimi | 1:1 and 1:N |
| Barmaq izinin tanınma müddəti | < 1 s |
| Kart tutumu | 1000 |
| Barmaq izi tutumu | 1000 |
| Tədbir tutumu | 100,000 |
| Ekran ölçüsü | 2.4-inch |
| Növ | LCD-TFT ekran |
| Enerji təchizatı | 12 VDC/1 A |
| İşləmə temperaturu | -10 °C ilə +55 °C (14 °F ilə +131 °F arasında) |
| İş rütubəti | 10% - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Rəng | Gümüş |
| Ölçülər | 140 mm × 155 mm × 30 mm (5,51" × 6,01" × 1,18") |
| Özünə Xidmət Hesabatları (SSR) | Bağımsız əməliyyat, davamiyyət məlumatlarını hesablamaq və USB interfeysi vasitəsilə hesabatları ixrac etmək |
| Quraşdırma | Divar montajı |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| TAMPER | 1 |
| USB | 1 |
| Simli şəbəkə | TCP/IP, 10/100Mbps, özünə uyğunlaşma |
| Rabitə protokolu | TCP/IP, ISUP |