
Hikvision
0,00 ₼
| Giriş interfeysi | Çıxış düyməsi × 1, Qapı sensoru × 1 |
| Çıxış interfeysi | Qapı zəngini × 1, E-kilid çıxışı × 1 |
| İş temperaturu | -20°C - 65°C (-4° F - 149° F) |
| İş Rütubəti | 10% - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| İş cərəyanı | 0,17A (Yüksüz) |
| Enerji təchizatı | 12V DC |
| Ölçü | 126,5(L)mm × 94,5(W)mm × 24(H)mm (4,98" × 3,72" × 0,94") |
| Klaviatura lövhəsi | 13 Düymələr (0-9, , *, #, Qapı zəngi) |
| LED Göstərici | Güc/Status |
| Tez | Siqnal |
| Saxlama | 300 kart məlumatı üçün yaddaş |
| Prosessor | 32bit |